bugün

Erkeğin dibidir.

Şundan bi tane yapacak olan kız yok mu lan!?!.!

görsel
Benimdir. Kızın olsun istiyorum oğlan çocuklarının nazlanması genelde sevimli olmuyor.
Sevdiği kadına benzeyen birini daha istiyordur Daha çok sevmek için.
Kız babası olmak dünyanın en büyük mutluluğudur. Baba olduğunu anlamaktır. Kızı olmayan baba oldum demesin. Ayrıca Burada yavşak yavşak konuşan karaktersizler de umarım kısır olur.
bir sağlıklı çocuğu olmasını isteyen erkek değildir.
Ben ulan bennnnnnnnnn diye avaz avaz bağırmak istiyorum. Allahım özellikle 3-6 yaş arası dünyanın en güzel varlıkları. inşallah birgün bana da nasip olur.
Edit: kendimi de dahil ederek: gerçekten baba olmayı hakeden tüm insanlara nasip olsun inşallah.
biri de benimdir. kız çocuğunun her daim sevimli olması kadar, kız çocuğunun her daim babalarını kahramanı olarak görmesi, erkeğin gururunu okşar. bu yüzden içten içe çoğu erkek, kız çocuğu sahibi olmayı ister.
şöyle düşünüyorum. işteyken, eve gitmeyi sabırsızlıkla beklemenin heyecanlarından biri de; evde sizi, stresinizi alıp götürecek bıcır bıcır bir kız çocuğun olmasıdır herhalde.
Bir erkeğin başına bu dünyada gelebilecek en güzel şey.
Hayatındaki kadını çok seven erkek de olabilir.

Ona benzeyen güzel bir kızı olsun ister.
Bana kız çocuğu verenin ömür boyu eşi olurum.
Bu benim. Eteğinin altında bezi görünsün, paytak paytak evin içinde koşuştursun istiyorum. Çok mu şey istiyorum?
Yaklasimi sempatiktir .
Burada kendi kendine kikirdiyerek yazı yazdığını zanneden suratsız ergenlerin anlayamayacağı erkektir.
Annesini çok sevmiş erkektir,
ilkokul ögretmenini çok sevmiş erkektir,
Kadınları çok sevmiş, kadınlar tarafından çok sevilmiş erkektir.
Erkektir.
Kız çocukları genelde babaya daha cok baglı olurlar ve küçükken daha sevimli olurlar bundan dolayı olabilir.
Benimdir. ileride böyle minnoş bir kızım olsun dilerim. Ha olmazsa elbette sorun değil. Sağlıklı olsun yeter ben her türlü severim onu.