bugün

herkesi kendi gibi sanan, çoğunluğu da ortamın şartlarına uygun biçimde para için dindar geçinen tiplerdir.
(bkz: ateistlere kızlar teklif ediyor)
mal değildir. kızlar nerde ateist görsek içleri kıpır kıpır olur. *
inanç meselesiyle ilişki meselesini bir tutan beyinsizin tekidir. Kimse ateistsin diye sana yavşamaz, aksine senden soğur, allah'a inanmıyorsun diye sana karşı soğuk davranır. Nadir de olsa inanç ve düşüncelerini umursamadan seninle arkadaşlık kuranlar olabilir. Ha, (bkz: böyle buyurdu zerdüşt) ten din ile alakalı bölümler okuyup, (bkz: richard dawkins) 'in tanrı hakkındaki düşüncelerinden bahsedersen, ve kız düşürmeyi bu yollarla kolaya indirgediğini düşünüyorsan, üzgünüm ama harbi malsın.
Ağır ergendir. bir diğer versiyonu din seçiminde çevresel ve ailesel faktörlerin etkili olmadigini düşüne bilecek kadar cahildir.
anlamadığım olay ülkede inanmayan kızların sayısı ne ki bu insanlar ateist olduğu için kızların yavşadığını sanıyolar..benim 2 ciddi ilişkim bitti bu inançsızlığım yüzünden,bırakın bunu pozitif argüman olarak kullanmayı,saklamak zorunda kalıyorum bazen insanların yanlış algısı yüzünden..ki zaten gerçek bi ateist bu kendine avantaj sağlayacak bi durum olsa bile kullanmaz..kızların ateistlere yavşaması(şakirtlerin gözlemlerine göre konuşuyorum tabi) belki de ateist oldukları için değil,hayata bakış açılarıyla,kültür seviyeleriyle ilgili olabilir mi bunu hiç sordular mı kendilerine acaba
dün bir çocuk gördüm. adam ateist ya düşünsenee dakikasında tavladı tabi ki beni.

- hiç bir kız
Ateistler erkekse bizimkiler ne

- Hiçbir kız.
Ateist erkeklerin kızlıkla ilgili problemleri olmaması nedeni ile bakire olmayan yada bekaretini kaybetmiş kızların bir numaralı tercihleridir. hiç inkar etmeyelim. Ateist numarası yapıp bu kızları ağına düşürmek isteyen kötü niyetli şahsiyetler mevcuttur. işte kız tavlamak için ateist olan mallar bunlardır.

Ayrıca bunları zannetmiyoruz arkadaşlar bizzat içindeyiz olayların. he siz kız tavlayamıyorsanız suç ateizm de değil sizde gidin bir aynaya bakın kendinize çeki düzen verin.

Ben ateist değilim uzak durun. *
-ben ateistim.
+neden hala dibimi dövmek için harekete geçmiyorsun?
ateist kızlar genellikle güzel ve popülerdir ve kendileri gibi insanlarla arkadaş olmak isterler sırf onlarla arkadaş olmak için ateistim diye dolanan bir sürü kırık tipli bebe gördüm gözlemlediklerim bunlar aksi varsa ispatla.