bugün

oldukça büyük değerde olan. yalnız evrimsel ve devrimsel işleyişte bi sakatlık var bence. ne demiş eskiler: az laf çok iş. günümüzde ise çok laf az iş geçer akçe olmuş.

günlerce, aylarca uğraşıp akıllı çocuk olursan 'büyük ödül'ü kazanabilirsin. sorarım şimdi; doğanın bize yüklediği görevi mi icra edeceğiz yoksa şaklabanlık mı yapacağız?

hayır biz laf salatası yapmayı da çok iyi biliriz. ama neden? mantıksız lan bu! sonuçta bir apartman dikecek Kadar enerji harcıyorsun aldığın dönüt iki tuğla ile bir torba çimento. mesela mesela.

yok yok hiç akıllıca değil. biz peşin çalışırız.
kız tavlamada çenenin yeri sırasıyla önce burnun sonra ağzın altında olmalıdır. önemi ise kıza sadece gereken bir cümleyi söylemektir ... sevişelim mi ?.
Önemli olan boy ve gözdür.

Kız utangaçsa sadece bakarsınız çünkü ahahaha. Ezikler.
çok ince bir çizgide yere sahiptir.
dut yemiş bülbül de olmayacaksın; ağız ishali de...
"kendimden örnek vereyim: farklıyım yani, ne yalan söyleyeyim. sıradan bir erkek için seks ilk plandayken, benim için ikinci veyahut üçüncü plandadır."
her neyse, gora arif'ten alıntı buraya kadar. konumuza dönelim.
evet bu sefer gerçekten kendimden örnek verecek olursam: ben bu hususta çok şanssızım amını sikeyim. normalde tek cümleyle anlatacağım derdimi paragraflara yayınca -ama tamamen istem dışı- karşı tarafta bir "nereye düştüm amına koyayım!" surat ifadesi sezmek çok zor olmuyor.
istem dışından kastım da şu: elbette ben istemeden kelimeler ağzımdan dökülmüyor ama bir kere sazı elime alınca devamı geliyor da geliyor. her zaman dezavantaj değil ama söz konusu kız tavlamaksa... hadi etkilemek diyelim argo jargona bulaşmayalım. heh işte, maalesef bu pek mümkün olmuyor.
velhasıl bu hususta çene çok önemlidir canlar.
yalnızca özne ve yüklemden oluşan cümleler de kurmayacaksın elbette ama şu güzel kardeşin gibi bokunu da çıkarmayacaksın.
derdimi daha iyi anlayın diye birtakım gereksiz uzatmalar yaptım. hadi yine iyisiniz.
daha da uzatırdım ama vakit çok geç çocuklar.
işin aslı, özüdür. ağız ve edebiyat. çenenizi ne kadar iyi kullanırsanız sürekli öne geçersiniz. günümüz kızlarında inanın bu daha etkin. renkli gözü varmış çok yakışıklıymış ama odunmuş afedersin 2 sohbet edemiyormuş. zaman öldürmüyor artık kızlar bu tip arkadaşlarımızla. çevremde de yok değil yani. sürekli tek başına takılıp cool ayağına yatmalar ama aslında içi boş olan canlarımız. bizzat birçok kız arkadaşım var ve az bir kısmı dışında çoğunluk gerçekten derdini dinleyip karşısında ağzını yorabilecek çene yapısı kuvvetli erkek arıyor. edebiyat işin içine girince yeme de yanında yat oluyor olay. velhasıl kelam arkadaşlar herşeye rağmen renkli göze karşı ağızı iş yapan arkadaşlar daha öndedir.
Para ve tip ikilisinden sonra gelir.

Hele bu çenede bolca iltifat ve aptalca espri varsa masadan boş kalkılmaz.