bugün

facebook'un ilişkinin ilerleyen dönemlerinde tartışmalara neden olabileceğini algılayan kız sevgili davranışı.
erkek bu durumdan sonra, sevgilisine şimdi kızacak ama ileride teşekkür edecektir.
(bkz: facebook u olmayan insanın özgürlüğü)
facebook, twitter, sözlük vs vb sitelerdeki üyeliklerden bahsedilmemesi gereken ergen beyinli kızdır.
(bkz: kız sevgili) bununla ilgili bir sürü şey yazabilirdim ama en az kız sevgili kadar saçma olurdu. yazmadım yazamadım.
"zaten borsada da istediğini bulamadı. yakında batar da bu." denilerek emre itaat edilebilir.

yeri gelmişken bu tarz beklentiler içine giren insanları * anlamıyorum. güven zor elde ediliyor biliyorum. çabuk kaybediliyor ayrıca. ama insanın sevdiği kişiye güvenmemesi olacak iş midir? ya da sevdiğiniz insanın
size o güveni verememesi olacak iş midir? nasıl yürütebiliyorsunuz bu tarz ilişkileri minimum üç beş sene şaşkınım. * * *
kız sevgilinin erkek sevgiliye ısrarı sonucu kısa süreli sıkıntı yaşamaya sebeptir ancak kız sevgili alttan almayıp tatlı dil kullanmadıkça erkek sevgili kapatmaz. çünkü erkek sevgili bunun bir güvensizlik sorunu olduğunu idrak eder ve kız sevgiliye karşı bir inat söz konusu olur.
ayrılmaları halinde tekrardan açılacak olmasını bilmeyen kız söylemidir.
erkeğin bunu yaptıktan sonra ''kafamı sikeyim ulan bir kız için ne yaptık'' söylemini hatırlatır. Ve bir kızın ''aşkım ilişkisi var yapmıcak mısın'' diyişiyle eş değer sayılır..