bugün

Lisede ders, üniversiteyi bitirince de paradır. Bu ikisi olmazsa zaten aşk da olmuyor, kız da. iki taraf birbirini deli gibi sevse bile para yoksa olmaz bu işler.
ibnelikle alakası yok herşey zamanında yapılır. Böyle bir ayrıma gelen kişi gerek liseli gerek ünili olsun dersi seçmezse hedeflerini yapma ihtimali düşer ve para sıkıntısı çekme itimali artar. Hayata erken atılır ancak kız ile kurduğu yuvada mutlu olur mu bilinmez. Gelelim dersi seçen ibne inek dediğinize.. Bu kişi derse odaklanır iyi kötü bir iş ve ortalamanın üzerinde maaşı olur ve eğer doğru seçimler yapmışsa hedeflerine ulaşır ve ulaşmak için çaba sarf eder. Durumuna göre kız bulur ve onunla dener ve ibne olmadığını etrafındakilere kanıtlar. Aile kuracak birini bulur ve hayata atılır.. Çok uç noktalara değinmeden genel ve ihtimaller dahilini hesaba katarak bu iki tiplemeden hangisini seçersiniz? Size kalmış..
mümkünse ikisi birden.
Ders tabii ki arkadaş. Lise zamanında okuldan çok kaçtım. Devamsızlıktan kaldım. Sonra başka lise de okudum. Bakıyorum da o zaman Ki arkadaşlarımın hiç AMA hiç biri yanımda Yok. Eden kendine etmiş oluyor. Dersine çalış.
kız mı?

trivago.

yok bu olmadı.
Dersi her zaman çalışırsın ama kız her zaman olmaz.
Kız da alınması gereken bir derstir sonuçta.