bugün

zordur galiba.

şahsımın da artık içinde bulunduğu durum.

bu liselerde 3-5 sene çalışmış deneyimli öğretmenlerden tavsiye bekliyorum.
çok rahattır. ineklere ders anlatmak kolay. dersini anlat git, oh mis.
Bu durumu babam yaşadı ama çok şükür tayin isteyip o liseden ayrıldı.
(bkz: erkek meslek lisesinde kadın öğretmen olmak) kadar cefâkar bir iştir.
Bilmem kac tane kizi ayni anda idare etmektir. Iste gercek idarecilik budur.
kaç yaşına gelip de beynini sikinden kurtaramayan sübyancı abazalara eğlence olmuştur.
Hiç kurtuluşu yoksa doğuya tayin istesin daha iyidir kanımca.
felakettir.homolukla abazalık arasında gidip gelir.
seçenek bol yani lükse bak.
çavuşu tokatlamaktan bitap bir vaziyette ders anlatamamaktır.
efendi olmak zorunda olan öğretmendir. hoş gözükse de zor durumdur. sınıfın içinde istemeden kalkarsa zor iner.
sene sonunda homo bile olabilir onların arasında.
Motivasyonun ve egonun tavan yapmasina neden olabilir,dikkatli olunmalidir neticede ogretmenlik kutsal bi meslektir nerde yapildigi onemli degildir.
eğer adam yakışıklıysa küçük ama türlü türlü tacizlere maruz kalabileceği durumdur. ben sahsen kendimi düşündümde heralde spor salonu, boş derslikler, öğretmenler odası, wc ler falan ağlardı be.
insanın üstüne .m kokusu siner lan. her türlü pisliğe açık olmaktır.
Yazıktır, günahtır.
yakışıklı ve gençse işi zordur.
Her gün oral yapmaktır.
15 - 18 yaş aralığındaki kezbanus ergenusların öğretmeni olmaktır. Cazip bir yanı yoktur.
ölmeden cennete girmektir.
Okulun bahçesine geldiği gibi camlara sinek gibi yapışmış kendine bakan kızları görecek öğretmendir.
rahatsızlığından dolayı işe/okula gidememiş ve hanımların yaptığı altın günlerine marus kalmış bir erkek gibidir. acıyorum.
okuldan okula degisir. guzeldir. en buyuk hayallerimdendir ama hayallerimde ogretmen olmak yoktur
(bkz: mavi ekran)
bir öğretmen adayının en büyük hayalidir. Hayalimdir.
(söz meclisten dışarı) bir sürü kezbanla aynı okulda bulunmak ve onlara hayata dair bir şeyler öğretmeye çalışmak,

zor olmalı.