bugün

seni leylekler mi getirdi peki. biraz onu da düşün bence. o mantıkla bakıyorsan senin için acı bir gerçek var evlat.
Kız kardeşin yoksa dayın da mı yok.
düşünce o kadar sığ bi okadarda ezik ki suraya düşüncesini yazar ken dahi kendini aklınca korumaya alan tıp, sanada selam olsun.
Yazar burada üniversitede kız arkadaşlarının yediği haltlardan bahsediyor. Muhtemelen küçük bir yerden okumaya gitmiş bir kızcağız. Tamam bende kızlar önüne gelenle sevişsin ,her haltı yesin hazır aileleri yokken demiyorum fakat abileri ne yapsın? Oturup sürekli bunlari mi düşünsünler? Bir kere o yaşlarda cinsellik aileye isyan etme aracı gibi bir şeydir. Aileler iyi olursa, çocuklarına sevgi / saygı gösterirlerse çocuklarda bazı kavramlara değer verir.ancak bakıyorum boşanmalar hat safhafa.baba gencecik kadınla evlenmiş. Anne başka bir adamla evlenmiş. Çocuk öyle kızıyor ki içten içe aileye hop kucaktan kucağa. Onlardan intikamını bu şekilde alıyor aklınca. Ya da anne , baba , abi yıllarca baskı yapmış . Istediği bir elbiseyi / pantolonu bile giyememiş . Universiteye gidince durum yine yukarıdaki gibi oluyor.

Önce anne babalar çocuklarıyla düzgün iletişim kurmaya çalışsınlar. Hiç sanmıyorum durduk yerde bir insanın yalnizca karşı cinsle yatıp kalkmayı düşünerek yaşamak isteyeceğini.