bugün

Adamın makatından kan alırlar. Öyle birşey olamaz olabilemez angaralıyız la biz
tövbe de kardeş bayram bayram.
Şimdi gavatlıktır bu net. Peki başka kızlarla sevişmek nedir, başkalarının kız kardeşiyle. O halde bu da gavatlıktır.
Numara alabilir miyiz inşallah bari.
umarım bu bir troll'dur..
Ablasını canlı yayınla millete sergileyen velet sen misin len doğru söyle?
Ablasını canlı yayınla millete sergileyen velet sen misin len doğru söyle?
Kargo aliciya mi ait?
(bkz: Abi müjde dayı oluyorsun diyen bekar kız kardeş)

(bkz: Babası benim için öldü diyen bekar anne)
kendisi başkasının kız kardeşine yavşarken iyi. kız kardeş dediğin de ayrı bir insan, mal değil.
gavatlıkmış, siz kızın biriyle işi pişirirken kız kardeşiniz yada ablanız gelse kızın saçıbı başını yolsa hatta onunla yada diğer kızlarla görüşmenizi engellenek için elinden gelen her şeyi yapsa etmediğiniz hakaret kalmaz, hatta onu siklemezsiniz, evi bile terk edersiniz değil mi? çünkü sizin pipiniz var siz üstünsünüz siz istediğinizi yapın kızların canı sevişmek istemez. zaten onların özgürlükleri de yok akılları da, kendileri için en iyi olanı kendileri bilemezler. afedersiniz ama siktirin gidin. siz kadınları aptal yerine koymaya devam ettikçe bu ülke nah uygar medeniyetler seviyesine ulaşır. unutmayın kadınların, en az sizin sahip olduğunuz akıl kadar aklı var.

edit: geri kalmışsınız ve asla ilerleyemeyeceksiniz.
olayın ciddiyetini anlayana kadar kısıtlanmalı. fakat olayın ciddiyetinin farkına vardıktan sonra serbest bırakılmalıdır, aynısı erkekler için de geçerlidir.
gavatlar bayram seyran dinlemiyor. Durduramıyoruz !
istediğin kadar kabullenme, mervelere gider merveyle yine sevişir.
Kız kardeşinin istediği ile sevişebilecegini söyleyen laik yazar sözüdur.
yani, galiba evet.
her kız kardeş kendi eyleminden kendisi sorumludur diye düşünmek zamanı gelmiş de geçiyordur.
40 yıllık genişim bu kadar genişini görmedim hahaha.
Gayet aklı başında karındaş sözü. Kız kardeşini salıp başkalarının kız kardeşleriyle içi rahat bir şekilde fingirdeyebilir. Diğer tutucu abi de gızgardaşımı öpiylerr diye evinde ağlar efkarlanır. Şahsen ben bir erkek olarak kız kardeşime kesinlikle evlenme , kendini kısıtlama istediğin gibi seviş hayatın tadını çıkar dedim ama maalesef evlendi. Bu da onun tercihi saygı duydum.