bugün

hayırlı pompalar arkadaşlar...

yıllar yılı el emeği göz nuru kız kardeşi adeta ince işlenmiş bir dantel gibi güzel okullarda okutup topluma faydalı bir şekilde işledikten sonra sakınan göze çöp batar misali, sakındığınız kız kardeşe dalgaların batmasıdır...

ismi lazım değil meşhur bir benzincide sabah vardiyasında çalışıyorsunuzdur. vardiya amirleri sizi saf görüp gece vardiyası yazmazlar o yüzden her sabah aynı saatte gidip gelirsiniz. günler böyle birbirini kovalarken, bir akşam her zamanki gibi işten köpek yorgunluğuyla çıkıp 'ulan çıkıcam işten dayanamıyorum yea..!' diyerek boş minibüs kovalarsınız ama hepsi doludur. az yürüdükten sonra cepten bahşiş bozukluklarını çıkarıp atlarsınız bi minibüse ve biraz ilerledikten sonra cüzdanı iş pantolonunun cebinde unuttuğunuzu fark eder ve hemen biri gizlice dolabı açıp yıllar önceki vesikalık fotolara bakıp millete yaymasın diyerek koşa koşa ters yöne gidip minibüs beklersiniz.

minibüse binip çalıştığınız istasyonun önüne geldiğinizde kız kardeşiniz böyle spor bir arabada 4 tane arkadaşıyla görürsünüz, pompacılar çevrelerini sarmış kız kardeşinize bir şeyler söylüyordur ama siz duyamıyorsunuzdur. hemen şöföre biraz yavaşla usta deyip inersiniz ve ışıkların orda köşeden onları dikizlersiniz. kız kardeşiniz şen kahkahalarla böyle omuz omuza vardiyada ter döktüğünüz pompacılara eliyle pompaları işaret edip 'hangisi 95 yeaa bu 97 bu mu oluyo hihihi' deyip eliyle pompa tabancasını kavrar. pompacılarda bıyık altından sırıtıp kart çektiriceksen ver ben çekeyim diye kız kardeşinize hafif iş olurlar. o da hiç sesini çıkarmaz, aksine çok memnundur bu laubalilikten.

siz de aman yaa dünya sikime minare götüme zaten ölmüşüm deyip eve dönersiniz... aahaha yok tabi öyle olmaz; kız kardeşi öyle gördükten sonra pompacılardan dayak yerim diye yanlarına da gidemezsiniz ve o kadar emek verip adam ettim sandığınız kız kardeşi o pozlarda görünce dayanamayıp bir eliniz kalbinizde hızlıca caddenin ortasında koşmaya başlarken dayanamayıp kendinizi hemen ordan geçen 19t acıbadem otobüsünün önüne atarsınız. otobüsün sol tarafı boynunuza çarpar sizi 5 metre fırlatır ama ölmezsiniz. omur iliğiniz felç olmuştur, gözlerinizle sağı solu görürsünüz ama hareket edemezsiniz. noldu bana amk derken ambulans gelir ve sizi hemen ssk'ya kaldırırlar. anneniz gelip ahh oğlumm hep sizin yüzünüzden deyip hastaneye gelen baba tarafı akrabalara saldırır. siz felç kalmışsınızdır, altınızdan en yakın arkadaşınız gelmiş altınızı temizliyordur ama böyle temizlerken hani yüzünde 'ee allahın sopası yok' gibi bi ifade vardır. hani beni o kadar sıkıştırırsan allah belanı verir böyle gibilerinden bakar size ama yine de yılların kadirşinas dostluğuna binaen altınızdan bokunuzu temizler...

hayat acı tokadını yüzünüze vurmuştur. iddaadan da parayı bulamamışsınızdır ve üstüne üstük o kadar şeye rağmen bi de felç kalmışsınızdır. artık intihar da edemezsiniz böyle göz hareketleriyle arkadaşınıza beni öldür demek istersiniz ama anlamaz...
Pompacılar akp liyse sorun yoktur.
Güvenebilirsiniz.
saçmalama ürünü söz dizilerinden biri daha.

sürekli bu tip başlıklar açan kişilerin derin psikolojik sorunları olduğu kanısı yakında kanıtlanacaktır efendim.
*
http://galeri.uludagsozlu.../biri-beni-siksin-270987/
kız kardeşin pompa fetişi olduğundan şüphelenmek gereken durumdur.
senin adına üzüldüm qanqa!
sözlük değil çöplük olduğunun güzel bir kanıtı daha .
görsel
pompacı da bir bayan ise fazla sıkıntı yaratmayacak olan mevzudurç