bugün

tüpmü bu amına koyayım?ateşle yaklaşırsan patlar gibi.tokalaşmayın patlar.bakmayın patlar.arabaya patlamayan kız takdırdım sıralı, çok iyi performansı var demekle aynı.kız patlamaz.fotoselektörü bozulur.deforme olur.emniyet sıbabı ortadan kalkar.kimseyi suçlamayın.anası, kız kardeşi olan erkek bireylerde suçlu bulmasın, kucak dansında çığır açan hanımlarda.
önce patlar buzluğa koymazsan bozulur.
kadınlara sorulandır. buyurun, erkek egemen ideolojinin ürettiği seksist terimler dışında bir keç terim üretin ve kendinizi savunun, kezbanlık etmeniz gerekmiyor.
Seviştikten sonra buzdolabına koymazsanız bozulur.
erkek iyi seviştiyse boşalır.
bir kezbanın söylediğine göre "kapısı açık" hale gelirmiş. iğrençsiniz kezbanlar.
kız ilk seviştiğinde:

nabzı 150-200 lere çıkar,
ilk defa olacağından durum bir miktar korku ve heyecan içerir
vücutta bol miktarda adrenalin salgılanır,
eğer sevdiği biriyle sevişiyorsa çok miktarda ostrojen de salgılanır,
sevişirken öpüşüldüğünden mütevellit tükürük ve diğer vücut sıvıları fazlaca salgılanır,
beyinsel impulslar tavan yapar vücudun çeşitli yerlerinde karıncalanmalar, uyuşmalar hissedilir.
hızlı kalp atışı nedeni ve yüksek metobolizma nedeniyle vücut ısısı artar.
fazla ısınan vücut ısısı vücudun içinde biriken gazı genleştirir.
genleşen gaz bi süre sonra vücudun doğal sınırlarını zorlamaya başlar.
ve kız patlar.

yanlışım varsa affola.
http://www.kizlarsoruyor.com 'a hoş geldiniz yazısının yakında site girişinde bizi karşılayacağına işaret eden soru.
erkek ilişkiye girdiğinde gavat mı oluyor?
Hymen zarı yırtılır bekareti gider ve kadın olur.
gözleri açmak var bir de.

kızlar tarafından "ben gözlerimi sende açtım" şeklinde kullanılan. peki önceden? "kızoğlankızdım"

peki.

ne metaforik bir yaratık lan bu kızlar.
Hymen zarı perfore olur.
Tadına bakılmalıdır. Bozulmadıysa afiyetle yenir.
işte bunlar hep mallık.
(bkz: yazık kimin çocuğuysa)

Hiçbir şey olmaz.
Tatava yapma vur geç.
şekerlenir. ama az ateşte hafifçe karıştırılınca tekrar kendine gelir.
yaz günüyse buzdolabına koy. koymazsan bozulur. kış günüyse zaten soğuk, bi şey olmaz. ama sonbaharsa sıçtın. bozulup bozulmadığını tam anlayamazsın.
şu işi o kadar çok büyütüyorsunuz ki patlamak, bozulmak gibi eski orijinalliğini kaybetttiğine yönelik sözler sarf ediyorsunuz.Sanki değerini kaybetmiş gibi.Sadece sevişmiştir olan budur gerisi önemli değildir.Birtakım fizyolojik olaylar neticesinde olan olağan şeylerdir.Hemen bir kılıf takıp büyütmeyelim.
Istemsizce "of sus salak" dedigim başlık.
Eksir.
Kasko varsa bişey olmaz.
kizlar ne balon ne araba lastigi ne de yiyecek olduklarindan ne patlarlar ne de bozulurlar; en fazla orgazm olur, olmuyosa olduramamissin zaten. bu tur basliklari acanlar kanimca gunde 4 kez ellere kuvvet, kimsenin yuzune bakmadigi tiplerdir diye tahmin ediyorum sozluk. cinsel aclik bir sure sonra zihinsel bosalmaya neden oluyor sanki, adam artik sadece ordan degil, agizdan falan da bosaliyor. sozcuk secimlerinden cikarim yaptim.
derler derler patlamasa da patladı derler..
ekşir mk. çürür kokar sevişmeyin sakın.
Tdk ya sorulacak bir soru.

kelime haznemize yeni bir kelime katacaklardır kesin.

ancak (bkz: derdini sikeyim butonu)

ayrıca (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Patlar, patlar. Önce moleküllerine ayrılır, sonra tekrar bambaşka biri olarak yeniden toplanırlar. Dikkat edin patlamaya yakalanmayan.