Kız babası olacaklara tavsiyelerdir..

Aldirtin kız babası olacağınıza baba olmayın daha iyi..

22 yaş altı kızlar sizlerden tiksiniyorum..
kız babası olmak zordur.
Sakın sakın o sevimlilige tatliliklara o mukemmel guzelligine kanip her istedigini yapmayin (imkansiz biliyorum amaa neyse)

ilerde onunu alamiyorsunuz er istediginin olmasini istiyor sonrada doyumsuz oluyor tatminsizleşiyor.

Kardesimden biliyorum.
kızınızı kendi karınız gibi yetiştirin. kendinize eş seçtiğiniz insan gibi olması için ne gerekiyorsa yapın. zaman para enerji ilgi bunları onun için harcayın. yoksa bunları dışarıda arıyorlar.
Beyler kızınızı dövün.

Beni babam dövdü de ben böyle mükemmel bi insan oldum. Yoksa olamazdım yane...
o masum insan yavrusunu kendinizden çok Sevin.
Kızınızdan sevgiyi esirgemeyin aksi taktirde ileride eksik kalanı tamamlamaya çalışırken çok yanlış yerlere sapıp çokça canı yanabilir. benim kapı gibi babam var diyebilecek güveni verin ona. Şımartın demiyorum her sey dozunda güzel elbette.Zamanı gelince kızacağınızı bilse bile yine size koşup gelip yaptığı hatayı söyleyip ağlayabileceği yada başka bir sey için icini döküp derdini paylaşabileceği bir baba olun. Bir kızın hayatında baba çok önemli.
Baba eksikse o kadın ilerde ne kadar iyi kişilerle karşılaşırsa karşılaşsın hep yarım kadın oluyor. Eğer şansı yaver gitmezse de yazık oluyor.
Kız babası olmak zor ancak üstesinden gelince de en büyük sanat.
Dünya'nın en Şanslı adamı olacaksınız. Çocuk yetiştirmekten çok anlamam ama sırf bu şansınız için bile Allah'a binlerce kez şükredin size babalığı gerçek anlamda yaşatacak bir kız çocuğu verdiği için.
Mesafeli olmakla otoriter olmayı karıştırmayın, vakit geçirin samimi olun.
En önemlisi ona güvendiğinizi ve onu sevdiğinizi bilsin hissetsin, seni seviyorumlarınız boş olmasın. Ondan sonra zaten sizin üzülmemeniz için bir sürü şeyden uzak durucak, aynı hatayı tekrarlamayacaktır.
Babam sigaraya çok karşı, o üzülmesin diye ne ağzıma sigara değdirdim ne de herkes eve sarhoş dönerken ben de sarhoş oldum. Herkes bir şey yapmak için ailesine yalan söylerken ben izin aldığımda bana söylenen şey doğrusunu sen bilirsin kızım uygun görüyorsan sorun yok, ama güvenliğinden emin olmalıyız x i ben yapayım siz uğraşmayın sizi sahipsiz sanıp salça olmasınlar başın ağrımasın sen de eğlencene bakarsın oldu.
Öyle yani, benim kızım dersinde işinde gücünde zaten bir şey yaptığı yok diyen babalar bilmiyor ki notları yüksek gelen kızları dershanedeyim vb yalanlar söylerken geceyi ilk kez gördüğü erkeklerle geçiriyorlar.
bence küçük yaşlarda spora gönderin. kız erkek olması farketmez. bu büyüdüğünde büyük bir avantaj sağlıyor.
erkeklerin olgunlaşmasına sebep olacak hadisedir. inşallah hepinizin kızı olur, milletin kızlarını üzmenin ne demek olduğunu anlarsınız.. biri bir şey yapar mı, taciz eder mi, üzer mi, biri yan gözle bakar mı, zarar vermeye çalışır mı diye diken üstünde yaşayın hayatınızı..
edit: tavsiyem oğlunuz var mı bilmiyorum ama kızınızı da en az onun kadar sevin.. toplumumuzda erkeğe verilen değer, sevgi kızlara verilmez genellikle. unutmayın ki o da sizin çocuğunuz..
Gerekli eğitimi verdikten sonra kendi kararlarını kendi verebilmesi için ona gerekli alanı tanıyın seçimler yapmasına izin verin ve özgür olduğunu hissettirin ama sizden aldigi sıcaklıkla ne kadar özgür olursa olsun size bağlı kalsın. Bağlı ama bağımlı değil.Kızlarınızı güçlü kadınlar olarak yetistirin. ve kesinlikle ilgisini çeken bir spora yonlenmesi için onu teşvik edin.
Annesini çok sevin..
Onun yaninda annesine bağırmayın..
Ona kitap okuyarak örnek olun..
Ona vurmayın.. Dövmeyin..
Edebi öğretin..
Erken yaşta evlendirmeyin..
Mutlaka okutun, bir mesleği olsun..
Onu sevin. Öperek, sarılarak, konuşarak. O zaman size aşık olacaktır.
evrendeki en güzel şeyin babası oluyorsunuz. değerini bilin.
Yazılanları okudukça birini bulup 5-10 tane kız çocuğu yapımına baslayasımın geldiği tavsiyelerdir.
Ne yaparsanız yapın ama mutlu olabileceği bir hayatı ona hazırlayın. Mutlu biri olmadıkça iyi ya da kötü olmasının bir anlamı yok.
Kültürümüzdeki yaygın ve baskın namus tabusunun kölesi olup kızının hayatının kararmasına, aşkın güzelliklerini tadamamasına sebep olma. Motivasyonun iki bacak arasına sıkışmış namus bekçiliği olmasın. Bunun yerine erkekler tarafından (bu erkek onun kocası da olabilir) kullanılması ihtimalinin karşında onun yani kızının yanında ol. Gerçek aşkı yaşayabilmesini sağla onu sakın yalnız bırakma.
kürtajdır.

Hiçbir türk erkeği iyi baba olamaz. Maçolar ya hani orospu çocukları, kızlarını kısıtlayıp durur. Derdini dinlemez. Sevgilisiyle tanışmaz. Bu adiler yüzünden kız çocuğu yalana alışacak, yalancı bir insan olacak ve sırf bu kaçamaklar yüzünden düzgün ilişkiler yaşayamayacak. Yalanı yakalanırsa baba zaten reddedecek, yakalanmazsa da kız kendi içinde rahat olamayacak.

dolayısıyla kimseye bu dünyayı cehennem etme hakkınız yok. Çocuk falan yapmayın türk erkekleri. Ya modernleşin ya da soyunuzu kurutun, üremeyin.
Kimselerin işine yarayacak tavsiyelerdir.

Direkt yenisini yapmak için çalışmalara başlayın. Kız çocuğu olan adamın utanmadan sokakta gezmesi ayıptır.
Kızını dövmeyen dizini döver.