bugün

kız arkadaşının sevgisini kazanmak içini cebindekini kaybeden zavallı.
kiz arkadasinin sevgisini kazanmak icin tasaklarini kaybeden zavalli.
ek kart limitlerinin en fazla 2000 ytl olduğu düşünülürse çokta bir şey kaybetmeyecek ama bu paha biçilmez güven testiyle karşısındaki kadını tanıma fırsatı bulacak kurnaz erkektir. * *
bu özelliği duyulursa çevresinde ondan faydalanmak isteyen kadınların türeyeceği erkektir. kendine güvenmemesi kuvvetle ihtimaldir.
evde kalmış erkektir. zaten artık kendine bakacak parayı kazanmaktadır, e neden kız arkadaşına ek kart çıkarmasındır?
dünyadan haberi olmayan erkektir. *
ayvayı yemiş erkektir.
(bkz: para bok gibi sende yok gibi)
hayatının en büyük kaybına uğrayacak olan erkek modelidir.***
parayla kendisini kandırabileceği aptal kızı bulmuş akıllı adamdır *
(bkz: am budalası)
Bir aşkı bitirebilecek eylemdir:
+ Aşkım geçen günki tartışmamızda seni çok üzdüm, beni affet
- ...
+ Aşkım kendimi sana affettirmek için sana kredi kartı aldım
- Bana aşkım deme.. Benim aşkım satılık değil!!
+ Hassktr...
dolaylı bir evlenme teklifi anlamı da taşıyabilir. cevabın hayır olacağı anlaşılırsa kart hemen bloke ettirilir. *
muhtemelen parası ya da kredi kartıyla satın alandır sevdiği kadını.
kadri kıymeti bilinmeyen eğer bizim bankadansa talimatla ek hesabını kapatmayı önerdiğim; bunlara iyilik yaramaz ağlama çocuum dediğim cengaverdir. *
Deneme yanılma yöntemidir.
Ama herkesin üstünde denenmemesi sözlük olarak tavsiyemizdir.*
enayi olması muhtemel insan. ama zengin olması da aynı şekilde muhtemeldir.
bir ihtimalle sevgilisini satın alan erkektir.

niteliksiz akmerkez ve starbucks tiplerinden beklenileni veren erkek de olabilir.
çok parası vardır, etrafa saçıcak kadar vardır, kıçını silecek kadar vardır, vardır da vardır.

herşeyin ötesinde imkanı vardır.

hepsi bir yana, ''sana feda olsun lan'' diyen, aşkına paha biçemeyen değil, biçmeyen erkektir.

gerzek olup olmaması da mantıkla duygu arasında gidip gelir, evet.

kişiden kişiye değişir herşey gibi, ama soru şu:

para mı önemlidir aslında aşk mı?

mesela kimse düşünmez, iki tane zengin insanın birbirine maddi açıdan limit koymamasını. mantıklı olur o zaman çünkü.

gelgelelim mantığın bittiği yerde de aşk başlar.

bazen mantık hiç bitmez zaten.

tonla parası olup ta evlilik yıl dönümlerini unutan insanlar da var.

sözün özü dünya malı dünyada kalır, yaşanan tek gerçek te aşktır.

demiyorum ki gidin metresinizi ihya edin, araba alın, yüzük alın... öyle bir şey değil.

cebindeki 10 ytl'nin beşiyle gül alıp, beşiyle doymaya çalışmaktır bu.

kredi kartı züppelik dersen o ayrı konu.
parası olmayan ve hayatı boyunca sevgililerinden kazık yiyenlerin aptal gözüyle baktığı erkektir... ve muhtemelen aptal diyenler bu zamana kadar hep parayla bir şeylerin elde edildiğini düşünürler... ve aslında kaybettiklerinin; paraları olmayışından kaynaklandığını düşünüyor olabilir bu arkadaşlar...

hatun yolunacak kaz gözüyle bakıyorsa zaten sana anlarsın bir ayda... o da kartın limitinin götüne girmesidir. daha fazlası da değil... ödersin onu da, ne olacak...
amma; en az bir aylık kart limitini ödeyecek kadar paran yoksa kenarda, hiç kart çıkartma sen kart falan... sevgiline değil lan kendine!

hayat güzel lan, vapurlar falan...
bana giren çıkan yok o halde bir sorun yok.
ilişki sonunda taşakları taşın altında ezilmişçesine acı çekecek, yediği kazıktan büzüğü genişleyecek erkektir.
Zengın erkektır.
ahmaklık yapan erkek. net.