bugün

çağdaş bir insan olduğunu; her türlü düşünce, tavır ve davranışları ile belli eden erkeği dahi rahatsız edendir.
erkek arkadaşın fotoğraf albümündeki güzel kız kadar rahatsız edicidir. kıskançsanız, kıskanırsınız. bu kadar basit. başka bir nedeni olamaz.
kız arkadaşın fotoğraf albümündeki "erkek"tir.
neden yakışıklı diye kayıtlama yapalım ki, erkek işte.
hee "yakışıklı" tarafıyla ilgilenirsen o kız arkadaşa da acırım arkadaş.
kız arkadaşın cüzdanından fotoğrafı çıkan yakışıklı erkekten bir kuple iyi bir durumda olduğunuzu gösterir.
(bkz: kuzenidir kuzeni)
amına koyulasıdır. (bkz: beni bu deyimlere sen alıştırdın sözlük)
sadece fotoğraf albümünde kaldığına göre o kız için bir cazibesi kalmayan erkektir.
"kız arkadaşın fotoğraf albümündeki, elini kızın omzuna atmış yakışıklı erkek"ten yeğdir.
"kız arkadaşın fotoğraf albümündeki, elini kızın beline atmış yakışıklı erkek"ten iki kat yeğdir.
hemen ön yargıyla yaklaşılmaması gerekendir.
"tıınn" denilecek durumdur.
not:emin olun hatun sırf tepki vermeniz için koymuştur. hatun milleti ne cindir?oyuna gelme denilecek durum.
Ş: Birazdan mehmet gelecek.
N:şaziment kızım al tolganın resmini albümüne koy.
Ş:neden nalan.?
N:ben denedim, manyak gibi kıskanıyorlar. acayip haz alıyorsun.
Ş:ver kızım ver şu resmi.
ve erkek gelir.
Ş:aşkım albümüme bakalımmı?
M:tabi canım bakalım. Benden önce nasılmışsın.
M:bu resimdeki denyo kim?
S:ayy o tolga, tüm mahalle, okul, kızlar bayılırdık.
M:şaziment sen bayılmak için zahmet etme, ben seni zaten şimdi bayıltıcam.
şimdi direk kim olduğunu sorsanız kabalık olabilir. bu yüzden ihtimallere bakalım. bu erkek kim olabilir?
1- ilk akla gelen eski sevgilisidir. eğer böyle ise eski defterleri açmaya hiç lüzum yok. hem büyük ihtimalle burada bir tartışma çıkacaktır. (fotoğraflara bakmaya devam)
enaaa yine bu erkek. koynunun arasına girmiş hemi de. (evet, çaktırma devam.)
bu erkek kızla öpüşürken bi fotoğraf çekmişler..
tepki: aaa aşkım ne güzel çıkmışsın öyle ya. çok tatlısın. (böylece şoka uğrayacaktır heralde)
evet, yaşandı ve bitti diyecektir.
tepki: ama birbirinize çok yakışıyormuşsunuz. neden ayrıldınız ki? (sınırları zorlamaya devam)
şaşkınlık artacak ve sizin ne kadar çağdaş bir piç olduğunuzu kavrayarak inanılmaz bir güven oluşacaktır. e sizde o albümdekiler gibi fotoğraf çeker, albümdeki yerinizi alırsınız. ve sonra yallah dersiniz.
hisse: erkek arkadaşlarıyla sırnaş pozlar çakip bi de utanmadan saklayabiliyosa evlenilecek kız değildir o.
e bi de hemen önyargıyla da bakmamak lazım tabii. belki sadece arkadaşı ya da kuzeni de olabilir yaneee.
(bkz: onun ben amına koyayım)
Küfür edilen erkektir.
suçu günahı olsun olmasın, içinizden geçirdiğiniz şahsiyettir, engelleyemezsiniz.
(bkz: iç güdü konuşuyor)
edit: içinizden geçirmek derken, erkek lügatında geçirmek.
cingar çıkarma sebebi.
olmaz abi. kız arkadaşımın yanında benden yakışıklı adamı kabul edemem.
gay olasıcadır...
erkek arkadaş tarafından delirecek derecede kıskanılacak olandır. hatta konu ayrılığa kadar gidebilir. evet, vardır böyle manyaklar.
sevgilide ciddi paranoyalara neden olabilecek erkektir.