bugün

(bkz: kafama huni taktım ve sizi izliyorum)
anlamsızca yıkılmaktır, sadece dünyada uğruna yıkılacak bir şey bulamamış insan türünün gerçekleştirdiği eylemden ibarettir.
(bkz: sen sıçtın diye biz yıkıldık mı) * *
kız senin ağzına sıçarken sen uyursan itiraf geldiği zaman yıkılırsın.
aç gözünü ağzına sıçtırtma.
onu öyle bed görüntüler içinde hayal edememe durumundan kaynaklanır.aşktan dolayı gözü kör olmuş,insan üstü bir varlıkmışçasıyla değerlendiren erken* bünyenin yaşadığı trajikomik olaydır.
kendi bokuyla neler yaptıgı aklına gelen insandır kız arkadaşın bende sıçıyorum itirafı ile yıkılan insan.
kendi bokunun nasıl koktugunu bilen insandır kız arkadaşın bende sıçıyorum itirafı ile yıkılan insan.
nesli hilkat gariben, necasetle yoğrulmuş...
anan seni sıçacakken, yanlışlıkla doğurmuş... şiirini ithaf etmek istediğim insandır.
boktan püsürden konuları kafaya takmaktır.
imla özürlü yazar başlığı. karakter sınırlamasına takıldığını iddia edebilir ama bahane değildir, başlık şöyle algılanmaktadır ilk bakışta, kız arkadaşın bende, sıçıyorum. entriye bakıyoruz, her ne kadar bilsekte diye başlayan bir imla faciası ve tüm dünyanızı üzmek diye orta 2 tarzı götten element uydurma durumuyla sonlanan bir durumla karşılaşıyoruz. üzüldüm gerçekten, iki satırı bir araya getiremeyenin manitası pembe sıçsa ne yazar, mor sıçsa ne.
(bkz: güzel kızların sıçmadığı sanrısı)
(bkz: imamların da sex yapıyor olması)
eğer güzel kızsa yalan söylüyordur, çünki güzel kızlar asla sıçmaz.
Normal olandır. Koskoca kız ''-de'' ekinin nasıl yazılacağını bilmiyor amk..
Sana değer verip sevgili yapmışız karşılığı bu mu diye sordurtur. Kız dediğin hiç sıçar mı ?