bugün

hayvanlıktır.birisi bunu yazara yapmalıdır.
kızın canı acıyacağı için istememesi normaldir. ayrıca hak yolu varken bok yoluna gitmek niye? anal seks islam dininde bile haram sayılmışken kesinlikle yapılması uygun değildir. ayrıca sağlık açısından da hiçbir zaman önermiyorlar. bir anlık zevk için bir hayatı değiştirmeye değmez bence.
hayvanlıktan başka birşey değildir dinen ve sağlık açısındanda uygun olmadığını yapan ibnelerde bilrlerdirde abazalık ruhlarına işlemiştir.
(bkz: tecavüz)
kiz arkadasa dildo verip, "bunu bana sokmani istiyorum" diyerek baski yapma seklinde tezahur edebilecek eylem.
(bkz: saçmalama ayten çocuk olmaz götten)
Yıllardır çıktığı kızla yatmak isteyen çocuğun kadim savaşıdır. Kız böyle bi ilişkiye girmeyi yıllardır engellemiştir ve erkek kızla çıktığı için başkasıyla bunu yapamamıştır ve arkadaşları artık dalga geçmeye başlar. Bu durum erkekte kız arkadaşı anal ilişkiye zorlama gibi bir psikolojik ve fiziksel savaş durumuna sokar.
aylardır üsteliyordum. ucunda ölüm yok aşkım, bütün o acıyor, dayanılmıyor saçmalıkları toplumun sözde ahlakını yerinde tutmak amacıyla uyduruluyor. sen bir anarşist olarak, gezi eylemlerinde en önde biber gazı solumuş bir istanbul aydını olarak bu safsatalara nasıl inanırsın? yalnızca birazcık acı duyacaksın, sonra kendini cennette gibi hissedeceksin diye telkinde bulunuyordum sürekli.

kabul etmiyordu orospu. kabul etmediği gibi, bu tartışmalar normal yollardan girdiğimiz ilişki miktarını da azaltmıştı. taş gibi bir hatunla aynı evde yaşıyordum ama 2 yıllık brazzer's üyeliğim vardı. durumum kötüydü.

geçen hafta yine salonda, göt kadar koltuğumun göt kadar yastığına kafamı koymuş, göt kadar bilgisayarımın göt kadar ekranında kim kardashian'ın göt capslerine bakarken bu kadar çok götün üzerime gelmesiyle çıldırıp koşa koşa yatak odasına gittim. uyuyordu. tek bir hareketle yorganı üzerinden çekip yatağa çıktım. belini tutup ters çevirdim. ve karşımdaydı. otobüsle uzun yol seyahatlerinde yolun karşısında dağlar görürsünüz ve üst kısımları bazen göte benzer. otobüsün titreşimiyle tahrik olup hafif bir dokunuşla sikinizi kaldırırsınız, hatırladınız mı? işte o dağlardan bir parça karşımda duruyordu.

gri eşofmanı hafifçe sıyırdım. yılbaşında aldığım siyah tangayı giymişti. yanaklarımı o pürüzsüz yanaklara yaslayıp kedi gibi süründüm. içimden bir ses bırak bu romantik ayakları, sok şuna diyordu. iç güdülerim aletimi o şeye sokmam yönünde dayanılmaz bir baskı uyguluyordu. tangayı aralayıp penisimi çıkardım. o an o kadar sertleşmiştim ki götüne diye yanlışlıkla kuyruk sokumuna falan soksam deler geçerdim, buna inancım sonsuzdu.

bu sırada uyandı. eşek gibi çifteleyerek yatağın uç kısmına doğru çekti kendini. ne yapıyorsun be sapık gibi sanki yıllardır ağzına boşaldığım kız o değilmiş triplerindeydi. uyku sersemliğine verdim. domal dedim. seni becermek istiyorum. bu sefer itiraz kabul etmem, dayanamıyorum artık.

arkadan olmaz dedi. ne demek arkadan olmaz?! diye bağırdım. ne demek ya arkadan olmaz?! bütün arkadaşlarım önceki gece sevgilisine yaptığı şeyleri anlatırken, o daracık kuyuda geçirdikleri mükemmel zamanların tadının damaklarında kaldığını ağızlarının suyu aka aka ortamdaki diğer erkeklerle paylaşırken ne demek arkadan olmaz?!

bak derya dedim. tamam senin dediğin olsun. bir kere yapalım, bir daha tövbe. ama bir kere yapmalıyız. bir kere yahu, ölecek misin?!

bu mırın kırın etmeye başlayınca yumuşadığını anlayıp bastırdım. içeri koşup bilgisayarımı kaptım, ne kadar anal ferre varsa açıp, kadınların suratındaki mutlu ifadeyi izlettim. yarım saat kadar anal ilişkinin zevki konulu yazıları araştırıp bir bir okudum. sonunda istediğimi alacak gibiydim. öpüşmeye başladık.

güreşiyor gibiydik. ne zaman arkasını çevirmeye çalışsam zekice bi hamleyle altımdan kaçıyor üstüme çıkıyordu. o üstümdeyken alttan aletimi tutup deliğini aramaya çalışırken de hop yanıma düşüyordu. bu şekilde de 1 saat kadar çabaladıktan sonra ilk yorgun düşen o oldu ve yatağın altında hazır bulundurduğum kayganlaştırıcı kremi sürüp girdim. allahım kasıklarımda havai fişekler patladı. zevk bütün vücuduma yayılıyor oradan tekrar aletimde toplanıyor ve dalgalar halinde bacaklarıma akıyordu. derya altımda aşkım acıyor dedikçe daha da sertleşiyordum. en son kaçmaya çalıştı ama ilahi bir kuvvetle götünün içindeki penisimi bir kanca gibi kıvırarak yakaladım onu. sikimle götünden yakaladım. hiçbir yere kaçamazsın der gibi bir hareketti.

biraz daha git gel yapıp boşaldım. bütün vücudum titriyordu. en son arkadaşlarla mahallenin delisine bulvar gazetesi aldığımızda, ahmet'lerin bodrumunda düzenlediğimiz toplu 31 partisinde bu denli güçlü bir boşalma yaşamıştım. o deliyi düşündüm. ölmüş müydü acaba?
kız için straponla erkek arkadaşını sikmek, erkek arkadaşının ibne olduğunu öğrenmekten daha büyük bir travma olmasa gerek. zorlamaya gerek yok, seve seve yapar.
Cok kızdirirsaniz buyuk ihtimalle penisin uzerine sicacaktir. Aman diyim.
zorla olmasından mütevellit daha fazla zevk almanız olağandır. insan zoru sever.
görsel
zorlamak tecavüze girer.
islam,musevilik,budizm,taoizm,tengricilik,atenizm,şamanizm gibi bir cok dinde haram olan ve cengiz han'ın yasalarında bile yasak olan zararlı bir ilişki türüne insan neden zorlar merak konusu.
evliyseniz boşanma sebebidir. evli değilseniz evlenme sebebi olabilir mi onu bilemedim.
karşısındaki insana saygı duymayan kişinin yapacağıdır. kız arkadaşın senin g*tüne cisim sokmaya çalışıyor mu? nayır. o zaman sen de çok istiyorsan bir kere teklif et, üzerine gitme. özellikle kadın için çok zararlı bir şey neticede.
karşılıklı zevk uğrana yapılması gereken eylemdir. evet..
orospumuyum ben deyip çeker gider.
Çok ağır küfürler edesim geliyor ama etmeyeceğim.

Evlilik kurumunda bile kadının isteği dışında cinsel ilişkiye zorlamak suçtur. Kaldı ki bu direkt olarak cinsel istismara giriyor, bu baskılar sonucu kadına tak edip hastane ve karakolun yolunu tutarsa --ki umarım psikolojik şiddetine direnir ve senden uzaklaşır- bu pis düşüncelerini sana misliyle ödetir.
Artık pişmanlık, kılık kıyafet, iyi hal indirimi pek yapılmıyor. Umarım bu zorlama meselesini zihninden silersin yoksa fişlenmiş bir şekilde cezanı çekmeni temenni ediyorum.

Keşke cinselliğe olan açlığınızı empati yaparak doyurabilseniz.
zorlanan kişinin makatına kamuşullahı yollamak günahtır bu noktada.
1 kere yaptım 1 sene seksten sogudum
su zevksız bok delıgındne ne keyıf alıyonuz gram zevk verıyorsa noluyım bırde bunu erkek erkege yapan var ıykkkk.. orda mıs gıbı sulu sulu seftalı var ortadan ıkıye ayrılmıs pembıs pembıs.
anal istiyorsan travestiye git.
Şerefsizliktir kız istemiyor ise zorlamanın mantığı yoktur.
Bizim arkadaş bunu denemişti ondan sonra kız mahkemeye falan vermiş. 2 sene uğraştı.