bugün

erkek için zor zamanların geleceğini gösteren cümledir. bunu duyduğu an yutkunamaz adı geçen kurban kişi. aldığı nefes yetmez. içi daralır. olayın ciddiye bindiğini anladığıyla kanın beyine geçişi arasındaki an çok muazzam bir metabolizmayla gerçekleşir. çünkü büyük olasılık bu lafı duymadan 2 3 saniye önce kızın üzerine çöküp yumulmaktaydı. artık bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz. ufaklık inzivaya çekilir. 1 dk önceki o muazzam romantik ve aşk dolu an ciddiyete bürünmüş olur. işte o an ilişkiyi belirler...
çok garip benim ki de annen hakkımda ne diyor diye soruyor bana. pekte önemsenmeyecek olan durumdur.
"hayır, sen de bahsetme bu aramızda bir sır olarak kalmalı" denilerek saldırının püskürtülmesi gereken kızdır. yoksa bir kaç gün sonra biz ne zaman evlenicez? sorusu gelebilir.
otis abi klişesidir. bırakalım bu konudaki esprileri de o yapsın.
kızların evliliğe meraklı cinsinden de olabileceği gibi sevgilisi için gerçekten ne kadar değerli olduğunu ölçmeye çalışan sevgili bağımlısı bir kız da olabilir.
acaba sen benimle ciddi düşünüyor musun aşkım sorusunun kibarcası.
kız ailesinin aslında erkekle ilgili herşeyi bildiğini hatta mesajlarını okuduğunu sen msn de görüntülü konuşup aşkım seni seviyorum derken yan taraftan kızın annesinin seni izlediğini belirten cümledir.