bugün

rezil bir durumdur. allah kimseyi düşürmesin.
flört aşamasında olduğun bir kızla dışarda gezersin, aniden bir baskı olur vücudunda ve acilen işemen gerekir. kız da o ara bir şeyler anlatmaya devam eder ama kulağın onda değildir, o gayet halinden memnunken, ''iyi ki bir yerde oturmadık, sahil bugün çok güzel akşama kadar gezelim'' derken, sen içinden ''vay amına koyim ben ne halt edicem, altıma ediyorum lan'' diye içinizden geçirirsiniz.
tabi tek yol kıza bu durumu anlatmaktır; ama ilişkide henüz bir şeyler tam yoluna girmemişken kızın gözündeki o ''karizmatik, sarsılmaz adam'' imajını çizdirmek hiç de kolay değil. ha kız sizi işemiyor, sıçmıyor mu zannediyor tabi ki hayır ama yiğit adam kendine bu durumu yedirmez ve mesanesi patlayana kadar çişini tutmaya devam eder.
(bkz: bir arkadaşım ekolü)
(bkz: prostat)
tuvalete giderek ortadan kaldırılacak sorundur. 23 yıldır yapıyorum, yüzde yüz çalışıyor.
önemli bir kız arkadaş testidir. "tuvalete gitmem lazım" dediğinizde, en az sizin kadar telaş edip, "gel gel şurada vardı" tarzında hareket ediyorsa evlenilmeli; kızarıp bozarıyorsa, anlamsız şekilde kikir kikir gülüyorsa eğlenilmeli; hiç bir şey yokmuş gibi davranıp ne halin varsa gör modunda ise siktir edilmelidir.
bezine işemesi gerekenlerin problemi.
en yakın ağaç altına yaparsın sorun değil.