bugün

yolda kız arkadaşla el ele kol kola mutlu mutlu gezinirken, birden yan tarafta, yolun kenarında öküz öküz takılan bir kıro tarafından "hiişşşştt yavvvruum hepsi senin mi beeahh!" cinsinden laf atılması durumudur. yapılması gereken tabii ki hiç düşünmeden kafayı gömmektir fakat laf atan adam da bi tarafına güveniyor ki lafı atmış. yani kolayca yere seremeyeceğiniz kadar kıllı ve terli. işte bu durumda yiğitliğe bok sürdürüp duymazdan gelmek tek çare gibi görünür ama kız arkadaş tabii ki 'kahramanı' olarak gördüğü sizden pelerininizi söküp atmıştır... ağzınızın burnunuzun yamulması onu daha çok mutlu edecektir.
ölümle sonuçlanabilecek hadisedir. özellikle tek yumrukta öldürebilirsiniz.

(bkz: rasul mirzayev)

haberi için buyrun:

http://www.sabah.com.tr/Y...tani-tek-yumrukta-oldurdu
hırsızın hiç mi suçu yok diye düşünülesi hadisedir. kız arkadaşa polisi araması söylenir ve o ileriye gönderilir. siz adamlarla uğraşırken bir yandan polisin gelmesini beklersiniz. sonunda dayak yeseniz bile hak yerini bulacaktır. hatta bulamayacaktır. burası türkiye. olsun en azından size bıçak falan saplarsa belki hapis yatar 6 ay falan.
efendi gibi dayak yemenin anlam kazanacağı bir kaç olaydan biridir. kahvede maç muhabbetiğine dayak yiyceğine bu mevzudan ye di mi. aslan bu aslan.
başa gelecek en berbat olaylardan biridir. adamı dövmesen süt gibi gözükcen. saldırıp dayak yesen daha kötü. çok güzel sevgili olmayacak en iyisi.
hiç bulaşmayın, laf atan şerefsizin suçu &20 ise, yanınızdaki kızın suçu &80 dir...
insanı katil yapabilecek eylem. çocuksa güler geçersin, ama yetişkinse... kafasına kafasına.
güzel kız arkadaşım olmadı ki laf atsınlar. doğru dürüst kız arkadaşım yok ulan olsa da atsalar, dayağa da razıyım.
sakin bir hayat yaşamam gerekiyor. kalbimde ritim bozukluğu var. böyle bir olayla hiç karşılaşmadım.. adam arkama bakmadan kaçtım demiş benim öyle bir durumum da yok kaçsam taşikardi kaçmayıp dövüşsem yine taşikardi en azından kaçıp sağda solda yere uzanıp yardım bekleyeceğime adamlara dalar mis gibi dayağımı yer krallar gibi ambulansı beklerim. kız arkadaşım tekvandocu zaten böyle bir durumda kendisini de beni de koruyabilir hep erkek koruyacak diye bir şey yok o da biliyor durumumu gayet mutluyuz. ama bir iki bende sallardım heralde kız yorulmasın diye. biraz aktif olmama izin veriyor doktor aşırıya kaçmadan tabi. canım ya iyi ki tekvandocu bir kız arkadaşım var yoksa napardım bilmem.
Bu durumdA erkekten ziyade kadına iş düşmekte bence.
Şahsen yanımdaki adamın erkekliğine zeval getirmemek adına kendini tehlikeye atmasını istemem.

Duymamış gibi yaparsa kızmam ben de duymamış gibi yaparım.

Duymuşsa ve harekete geçmiyorsa yine kızmam aksine sakin ve mantıklı kalabilme becerisini tebrik ederim. Ne kadar mantıklı düşünebilen ve olgun bir adamla birlikteyim diye düşünürüm ve onunla gurur duyarım.

Duymuşsa ve harekete geçmeye hazırlanıyorsa engellerim.

yanında erkek olan bir kadına laf atacak kadar arsız olan bu tip insanlar her an birilerine sataşmaya hazır ve donanımlı gezerler sonuçta. (Silah, bıçak vs.)
Ama siz sevgilinizi tanır ve bilirsiniz her gün yanında silah taşıyan biri değildir büyük ihtimal. Hatta belki de hiç.
Savunmasız bir halde kendini bir manyağın yahut manyakların önüne atsın ister misiniz?

Umarım cevabınız hayırdır hanımlar. *
gülüp geçilmesi gereken şey. Hatta ben olsam ben de katılırım onlara beraber laf atarız. Adamlar şaşırır tabi.
direk dalarım döverim yada dayak yerim önemli değil hiç gelemem.
Sonu düşünülmez, Allah ya sana verir ya ona. Öl ya da öldür, nettir.
biz kürdüz böyle bir yanlışı yapacak olanı kesin vururuz, af yok.

Bizde ortam böyle.
Sonu düşünülmez, Allah ya sana verir ya ona. Öl ya da öldür, nettir.