bugün

kesinlikle kızlar için nadide bir erkek olduğunu fakat kızların bunun farkına varamadığını düşünen erkektir. ah bir bilse o kızlar bu nadide erkekteki cevherleri asla etrafımdan ayrılmazlar sanan erkektir.
halbuki hiçbir bok değildir.
arabası vardır, parası vardır, ortam için gerekli her bok vardır ama, kızlar yoktur ! dövünüp durur garibim.
kızların bolca takıldığı kafelere gider. barlara gider. arabayla son ses müzik dinleyerek prime time saatlerinde caddede turlar. kız arkadaşı bol olan erkek arkadaş edinir ama, nafile. komşuda ne kadar pişerse pişsin, ona sadece elizabeth düşer. yazıktır lan!

peşin edit : bu sadece bir gözlemdir. arabam da var, param da var, kız arkadaşım da çok. acımayın lan !

(bkz: yersen)
kanatlidir.
(bkz: am biti) *
varlık içinde yokluk çeken erkek tipidir.
bazıları abi çırpınmicaksın , çırpınırsan olmaz diye salak salak akıl verseler de da çırpınmadığı zaman çırpınan birileri gözünün önünde alıp götürdüğünü hayret dehşet ve ibretle gördüğü için mecburen çırpınır zavallı.
(bkz: bizim bir arkadas)

kendisi hala cirpinmakta... ben mi?.. benimki artik cirpinmayi falan cok aştı. baya bir tavuk kadar ucabiliyorum ben sozluk... valla bak.. sayende.. cok sagol harbi.
kız arkadaş edinmek için yanıp kavrulduğu halde önüne gelenleride top model değil diye geri çeviren erkektir. sanırsın kendisi bir bok afedersin. olaya el atayım birileriyle tanıştırayım dersin kız ondan bin kat güzeldir ama beyimiz illa en güzelini istemektedir. yapmayacaksın bunlara iyilik gitsin kendi ayarında bulsun kendi çabalarıyla.
Babayı tutacaktır.
patlamayı bekleyen saatli bomba gibidir.

azgındır, biran önce enerjisini boşaltmak istiyordur.
ıslak odunla dövmek istemektedir.
güncel Önemli Başlıklar