bugün

küçükken hep acaba saçları kıvırcık mı, diye düşündüğüm. lakin fotoğraflarını bulduğumda hayal kırıklığına uğradığım türkücü.
toprağı bol olsun. allah taksiratını affetsin.
diana da olsan kıvırcık ali de olsan kaza yine can alıyor...
bir keresinde bana uzun sap bağlama ile kısa sap bağlama arasındaki fark nedir diye sorup, bir sürü cevabımdan sonra değil evladım, tek fark ağaç israfıdır diyerek kısa bağlamayı gönlüme kazıyan hocamdı, karakterli, ahlaklı bir insandı. Allah gani gani rahmet eylesin.
"her ölüm erkendir" denir de bu çok erken ve zamansız oldu.
"her ölüm erkendir" denir ama bu çok erken ve zamansız oldu...
http://uludagbesiktas.blo...sik-kald-bir-telimiz.html

eksik kaldı bir telimiz.
hayatın pamuk ipliğine bağlı olduğunu bir kez daha gösteren ünlü ozandır.

başımız sağolsun. beklenmiyor diyeceğim ama biliriz, hangi ölüm zamanlıdır ki zaten?
elim bir trafik kazasına kurban gitmiş sanatçıdır.
hem de asker oğlunu ziyarete giderken...
anne karnında üç haftalık çocuğunu bırakarak...
hayat ne garipsin!
bir varız, sonra aniden sıfırlanıyor.
'ben tükendim' dedi ve gitti.
allah rahmet eylesin.
Allah rahmet etsin denilmeyi hakeden insan. Askerde ne çok dinlerdim. Bir onu bir de Özlem Özdil'i. Biri "ısırgan otu" derdi diğeri "yürü be haydar".
Allah rahmet eylesin. Allah yakınlarına sabır versin.
hakkında bir günde bu kadar çok entry girilince, sanki ölünce farkına varılmış izlenimi doğuruyor.bu acıtıyor insanı. allah rahmet eylesin.
ısırgan otuyla gönül telimizi titretip isyanlarımızı körükleyen güzel bir adamdı. allah rahmet etsin. mekanı aşıkların yeri olsun...

ulan neden hep ilk iyiler ölüyor bu şerefsiz dünyada...
ısırgan otunu kalbimize eken adam... allah rahmet eylesin.
sanatına yakışır bir biçimde onbinlerce kişi uğurmalıştır bugün. mekanın cennet olsun.
son dakika : vefat etmesinin hemen ardından fırsatı kaçırmayan pek sevimli ve de duyarlı(!) paylaşımcılar, facebookta, forumlarda, bilumum paylaşım sitelerinde videolarını, şarkılarını paylaşmaya başlamışlardır.
genç yaşında o da diğerleri gibi aniden aramızdan ayrılmıştır, allah rahmet eylesin.
cenazesine 10000 'den fazla insanın katıldığı halk ozanı... Memleketlim. 5 şehit haberinden sonra bir de sanat şehidi haberi ile yüreğimizi dağladı. Uçmağı cennet olsun.
burda dost bildiğin anam ısırgan otu
elini tuttun mu bil ki elin yanıyor
şeref ekmek bulamazken şerefsiz budu
götürdükçe ciger aney içim yanıyor

bu sözleri ile gönlümüzde yer edinmiş halk ozanıydı

Allah rahmet eylesin
asla unutmayacağımız güzel insan. tüm canların başı sağolsun.
türkülere hayat veren sanat adına iyi birşeyler yapan insandı.ölümü üzmüştür.ugurlar olsun.
geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden türkü dostu, müzisyen. allah rahmet eylesin.
ölümüne derinden yaralandığım türkücüdür.allah rahmet eylesin.
(bkz: ısırgan otu)
Hayatı kadar vefatı da gariban olmuş, tam hayatını hayal ettiği noktalara taşıdığında *merhum olmuş, o dertli sesini artık dinleyemeyeceğimiz türkü dostu. Yok arkadaş bu dünyada yalnızca iyiler ölüyor, tam hayatlarını refaha erdirdiklerinde sefasını süremeden kötülere bırakıyorlar bu yalan dünyayı... Onun da söylediği gibi:

Biz ölünce bize kiyanlar gelir
Çürür bedenimiz çiyanlar gelir
Puşt olup sözünden cayanlar gelir
Lan bu nasil dert nasil yara ah gardaş
büyük bir sanatçı idi. huzur içinde yatsın.