bugün

yurdumuzdaki çoğu genç kızın kurduğu rüya.
çoğu erkek de aynı rüyayı kurabilir. sonuçta komşuda pişer bize de düşer diye bir laf var.
kızların hayali. gerçekten hayal... ama ben eminemi tercih ederim. * * * * *
(bkz: hayal gücü)
jeanlerini sürekli sizin evde bırakacaktır.
kaçınılmazdır.
sürekli karyola gıcırtısı dinlersin. gürültü tabiki yan odadan, kıvancın odasından gelmektedir.
- hap şüüüüü! (bu sensin)
- çok sev(aha bu kıvanÇ)
- ne diyon la gerizekalı, git buzluktan kolayı getir yemek sepetinden lahmacun söyledim onu yiyek
tyler durden vakasını yaşamaktır.
-haaapppşuuuu... yine çok sev dersen amına korum!
çantaya dikkat.
kızlar yatak arkadaşı olmayı yeğlerken , erkekler bırakın ev arkadaşı olmayı tv de görürken bile haz etmezler. (ezik psikolojisi)
adam niye ev arkadaşı tutsunki ev alır ve oturur fakir mi bizim gibi.
''rusya,polonya,isveç gibi avrupa ülkelerine gidip bir öğrenci evinizde kalmanız kafidir'' diye bir tavsiyede bulunabileceğim durum..

oralarda ne kıvançlar var..kıvanç aklınıza bile gelmez..çok daha yakışıklıları var..eğer sarışınlardan hoşlanan kızlar varsa tavsiyem ''hayal kurmak'' yerine oralara gitmeleridir.
her gün bir erkeğin iğrenç ayak kokusunu çekmek zorunda kalmaktır. bari pembe sıçıp oradan kurtarsaydı.
24 saat 6 pack görmek demektir. zira karın kasları görünsün diye göbeği açık t shirt bile giyer o..
-kıvanç , akşam ne yapıyoruz baba ?
-valla benim kızlar gelecek hacı ben takılırım odamda sen istersen çık !
-hadi ya ; odanda niye takılıyon ya gelsinler salonda birlikte takılırdık
-ya hacı şimdi 3 kız gelecek , oda daha samimi olur anlıyo musun ?
-iç ses ( ibneye bak ya ,adam birini de arkadaşına yapar ) iyi ne yapalım bari ...
-sen takıl ya dışarda !!!
-tamam kıvanç benim de zaten akşama yoğun programım vardı zaten ya !!
-bırak lan ; ne yapacan ki ?
-ahmetler aradı oğlum batak atarız , kafaları çekeriz filan.. iç ses ( hay amına koyim ya )
LiMONATA iŞiNE GiRiŞTiĞi GiBi KALABALIK OLACAKSA ORTAM, AMAN KALSIN. YAPMA ASUMAN.