bugün

sözlük yazarları tarafından olmadığı düşünülen kız çeşididir. lakin bu adamdan hoşlanmayan, gözüne hiç de seksi gelmeyen bayanlar da vardır.

işte tam da burada görev size düşüyor. haydi sözlük erleri, bu dişileri üretin, türetin. ülkemin ihtiyacı var onlara. *

edit: ne yaptınız ya?! ben de dişiyim baylar bayanlar. hatun avına falan çıktığım yok!
kivanc tatlitug'u cekici bulmayan kiz modeli.
(bkz: aa bu benim lan)
yurdumda mevcut kız modelidir. her dişi sarışın erkek sevmez. hele beyaza yakın renkte kaşları da varsa. zaten nesiyle erkek güzeli seçilmiştir bilmiyorum. ama kör alcının kör satıcısı vardır tabi ki.
gayet normal bir kızdır , şaşırılacak bir durum yoktur .
kıvanç tatlıtuğ'u terkeden kızdır.
çok acayip bir sazan avıdır. aa bu benim lan bakınızı verdirtmek için birebirdir. *
zevk sahibidir*.
normal kızdır. neden hoşlansın ki elin adamından durduk yere.
kofti malzemeyi tanıyan rafine kızdır, afferimdir.
mantıkLı kızdır. Çünkü kıvanç tatlıtuğ'un kendisinden hoşlanmayacagını bilir.
1- çok hoşlanan kızlardan daha çok hoşlanan kızdır. (bkz: istemem yan cebime koy)
2- kendisinden elektrik alamayan kızdır. (bkz: çokta umrunda)
sarışın ve renkli gözlü erkeklerden hoşlanmayan kızdır. haa, ama sen bana kvanç tatlıtuğ un oynadıgı behlül karakterinden hoşlanmayan kızı sorarsan o ayrı; erkeği sadece dış görüntüsüyle nitelendiren, içini ve cesareetini göremeyen, ağzının tadını bilmeyen kızdır, derim bebeem.
büzük dudak yerine, insan dudağını tercih eden kızdır.

tamam lan tamam, kıskanıyorum kıvanc datlutuğ'u.
herkes kadar normal olan bir kızdır.
aynı zamanda sarışın erkeklerden nefret eden kızdır.
tanım: kıvanç tatlıtuğ mucizesini görmezden gelebilen XX kişisidir. bundan bir tane vardır, tam da yanımdadır. kıvanç mucizesi hakkındaki yorumuysa aynen şöyledir 'çok sarı. yüzü de çok düzgün, kız gibi. hiç çekici değil.'
(bkz: mısırı bulup püsküllüsünü aramak)
(bkz: bazıları zenci sever)
güzel erkek değil yakışıklı erkekleri beğenen kızdır.
sarışın erkeklerden hoşlanmayan kızdır.
elinin altında hazır josh hollowayi bulunan kızdır.
bu kızlardan voltran oluşturmak istiyorum. evet istiyorum bunu.

ben seve seve bu grubun kıç kısmı olabilirim. evet.

tanım: sarı yeşil kaşları, ağlak tavırları, konuşurken üst dudağı içeri kaçan bi kadının karşıısnda eriyip bitmesi, ve en önemlisi de sapıkvari tavırlarıyla 2 senelik yazarlık hayatımda ilk kez bu benim lan dediğim olay.

lan sapık mısın sen? ne o öyle bihoşun peşinden koşarken takındığın tavırlar? kaç senedir adaya cuma'yla düştün de abaza kaldın anlamadım ki ben?

sanki ishal olmuş da bu yüzüne gözüne bulaştırmış gibi. sarı marı. ı ıhh hiç beğenmedim.
bu devirde var mi boyle bi kiz denilecek kizdir. genlerinden yapilan cocuklar icin ilerde biz nerede hata yaptik hanim denir. goz yok nizam yoktur kendisinde. insafsiz kedi mundar der kivancima. ah o gozler o saclar..
yok yok.. yoktur boyle kiz ama bakin ben abaza takilmiyorum diyerekten veya sevgilisine yavsaklik etmek icin begenmedigini soyleyecektir bu hanim. tercih meselesi tabi... kivanc da kapida bekliyor ya sanki ne tercihinden bahsediyorum lan ben.. *
heryeri sapsarı olan son derece bebeksi bir erkek yerine, tolgahan sayışman gibi esmer, taş gibi erkek seven kızdır.
amcasının kızıdır.