bugün

Bazi yarismacilarin camel toe sovu yaptigi dikkatlerden kacmamistir.

Programin tekrarlarinin neden gece 4'te yayinlandigi belli olmus.
emre'nin bilmem kaç yaşındaki teyzesinin bile tartışma yerine yükselme dediği program.
Nur'un annesi leyla teyzemiz kendisine hayran bırakmıştır. çok güzel cemkirgen bir yapıya sahip. Bayıldım. Keşke hep programda olsa.

Eser de çok sinirliydi bugün. God damn it.

Mutsuzum.
Programdaki herkes oyuncu, izledikleriniz senaryo. Geçenlerde ajanstan olan bir kadın anlatıyordu teklif gelmiş Kısmetse Olur'dan. Kısacası fanboyluk yapıp nur-melis kavgası yapmayın arkadaşlar.
geçen eşime "neden hemen yükseliyosun" dediğimden beri, izletmediği program.
kalpler kırık.
Her gün izlemek zorunda bırakıldığım program.
Bitse de kurtulsak.
Bu arada adnan tam bir yobazmış.
Böyleleri karılarını da döver.
Reyting için nasıl ağlanır gösteren program.
Yazıklar olsun!
Haftanın her günü insana beyin mastürbasyonu yaptıran, akıl sağlığına zararlı, gereksiz, zaman kaybı olan, katılanların çoğu oyuncudan ibaret bir program. Bu tarz ahlak yoksunu programlar izlemek yerine tiyatroya, sinemaya gitmemiz daha iyidir, olmadı kitap okumalıyız. Zaten günümüzde televizyonda kayda değer çok az program var ve baktığında aslında televizyon devrinin artık kapanmaya başladığını düşünüyorum. Dizi, film ne istiyorsan zaten bilgisayardan, telefondan rahatlıkla girebiliyorsun. Bir evde bulunması gereken en gereksiz eşya bence televizyon ve kısmetse olur tarzı programlar izlenmemelidir.
Cast ajansları ağlamayı da öğretmeli diye akla getiren kurgu program.
Şimdi denk geldim de baya baya ağlayamıyor o cazgır karı.
bugün izlediğim program. özellikle herkesin anıra anıra ağlaması beni hipnoz etti. küçük bir ayin ve bol hönkürmelerden sonra bir aday elendi.
edit: ev halkı melisi kurban olarak tanrılara bağışlamalı.
Bana basit gelen program. izlemesi zevk vermiyor hepsi manken figüran filanmış.
Böyle saçma sapan şeyler nasıl bu kadar izlenir konuşulur anlamıyorum ya.
Keşke imkanım olsa da akşama kadar tembel tembel beni kandırmalarına izin versem.
Dün Erdem elenmiş ama birkaç haftaya döner, net.
Ağlayıp zırlamalarının ufak bölümünü izledim ama çok saçma ya. Bence rol olduğu bu kadar belli edilirdi. Sanki hayatta kalma mücadelesi veriyorlar he. iyice diziye çevirdiler. Git dışarıda kimi görecek isen gör. Kim o kadar ağlar ki... koca adamlar filan hani kız dersin duygusaldır.. iyice batırdılar. O gereksiz hönküre höküre ağlamaları beni soğuttu. Böyle insanları kandırarak ne yaptıklarını kim olduklarını sanıyorlar hayret doğrusu. Tek bu program da değil.
Bünyesinde bir adet vampir bulunduran program
görsel
ilişkilerin, arkadaşlıkların, delikanlılığın, hanımlığın, haşarılığın, sevimliliğin, ağlamanın hepsinin sahte olduğu program. bilmediğiniz bir şey söylemiyorum tabii ki. lakin bunu izleyip bunun gerçek olduğuna inananlar ve bu aşkların, kişilerin hayran kitleleri var. özellikle çocuklar ve ergenliği ile yeni tanışan gençlerin bu programla, gerçek hayattaki ilişkilerin ve arkadaşların böyle olduğunu düşünecek olması kaçınılmaz bir son sanki... özetle çocukları ve ergenleri bu programın başına terketmeyin derim ben.
melisin an itibariyle bihter gibi ağlamaga calıştığı evlilik programı.
sen kimsin haspam !! bihter reisi taklit edeceksin!!
Erdem geri dönerse beleş akşam yemeği kazanacağım.

Şimdiye kadar hepsi yoyo gibi geri döndü hele dani yalama oldu galiba.
isaac newton'un ünlü bir sözüdür aynı zamanda.
Türk halkının zeka seviyesini belirten dizimi flimmi tiyatromu belli olmayan şey.
Kurgu olduğu apaçık ortadadır.izleyenin aklından şüphe ederimdir.
"bu programı izleyen insanlar benden uzak dururlarsa sevinirim" dediğim kanal d eğlence programı. Eğlence de olmayabilir bilemiyorum (bkz: bilemiyorum altan) izlemedim çünkü ama kurgu olduğu çok bariz ortada.
muazzam program.

semih ve nur barışabilir mi artık lütfeeeeeeeeeeeen <3 <3 <3
https://m.youtube.com/watch?v=hOG6tz1WfuQ .
Ev arkadaşlarım izlerken kulak misafiri oluyorum bazen. bizim bir arkadaş ekolünden bağımsız söyledim bunu. Yoo dostum, bu öyle "ben hiç tv izlemem yaa hep belgesel falan, hem tv aptal kutusu zaten" gibi bir şey değil. işte benim stilim all star izlemişliğim yer yer de ütopya ve big brother türkiye ile de eğlenmişliğim var. Bu, "hoşlanmadım ve izlemiyorum" gibi bir şey. Tabi benim reality şovlara böylesi ılımlı yaklaşmam bu programın fazlasıyla kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Neyse, ne diyorduk?

Ev arkadaşlarım izlerken kulak misafiri oldum da geçen çok acayip muhabbetler dönüyor sanırım lan bu programda. Muhabbetin öncesini bilmiyorum fakat benim şahit olduğum kısımda "-becerdin, çok fena becerdin. +acıdı mı? -çok acıdı." şeklinde bir diyalog vardı. Gecenin bir yarısı izlediklerinden alacağım cevaptan korkarak soramadım da arkadaş orda ne konuşuluyo yaa diye. Öncesinde de "öp beni" ve "dokun bana"lara denk gelmişliğim var. Sanırım türk televizyonlarında bu program sayesinde yeni bir devir başlayacak. Helal olsun, ne diyeyim.

Tanım: benim için gizemini koruyan programdır. içinde ne dönüyor bilemem, bilmek de istemem.