bugün

kısa boylu olduğu halde topuklu ayakkabı giymeyen kızlarda ilginç bir özgüven var. neden kaynaklanıyor bilinmez ama nedeni tespit edildiğinde kesinlikle mat olacaklar.
uzun boylu olup topuklu ayakkabı giyen kızdan yeğdir. kendini rahat hissetmediği için giymiyordur, bu kadar basit.
kısa boylu kız imalat hatası mı sanki komplekse girip topuklu giysin, kısa olup topuklu giymeyen bayanlara saygı duyuyorum.
tüm gün ayakta duran kadın için zordur. o yüzden topuklu yerine babet giyilir.
komplekslerinden sıyrılmış kızdır.
doğallıktan yana kızdır. eğer boyu kısaysa kafasına takıp kompleks yapıp 15 cm topukluyla penguen gibi gezip alay konusu olmaması gerektiğini biliyordur. ne yani giyen giyer tamaam. günümüzde boyu 1.60 olan kadın topukluyla 1.75 olunca çok mu güzel oluyor he? boyu topukluyla uzadı o oldu da o yürüyüş? paytak paytak çarpık bacak gibi yürümeler vay efendim topuğum kırıldı ofisin ortasında 15 cm kısaldım ahahah. çok mantıklı mı topuklu yav? her şeyin doğalı. kısa boylu olsan da güzel olan özelliklerin değerini bil. farz değil kavak gibi olmak dimi? evet.
kendisiyle barışıktır. en iyisidir. sonra ya alay konusu oluyor ya da götü yükseklerde deniliyor.
akıllı kızdır, boyunun kısa olduğunun farkındadır ve bu durumu önemsemez.
birde kısa boylu olup da topukları yarım metre olan ayakkabıları giyenler var.

(bkz: acınası insanlar)
Kısaboylu olmak bir kusur değil özelliktir. Minyon insanları çekici bulan erkeklerde vardır, kadın zaten topukluyu boyum uzasın diye değil kadın gibi zarafeti ve sevdiği için giymelidir.
eziktir.
çok kısa boylarda uzun topuk güzel görünmediği için en uygun tercihi yapmış kızdır.
topuklu giyince bile kurtaramayacağını bilen, durumu kabullenmiş kızdır. topuklu giyince 1.58 olan kız mı olur lan?!!??