bugün

kendiniz gibi olun, sırf kısa olduğunuz için size tavsiye vermeye yeltenenler hayatınızdan eksik olsun.
Sonuçta yemekte kimyon kadında minyon kızlar. rahat olun.
Kilo almayın yeter, yoksa boy önemli değil Çok güzelsiniz.
tavsiye alacak kadar özel bir durumunuz yok, madonna denen karının bir buçuk metre olduğundan yola çıkarak size sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum.

düzeltme: madonna 1.64müş pardon shakira bir buçuk metre olan.
Kısa boyunuzla minik etek topuklu ayakkabı ikilisini kullanın. Stilden anlamayan fakirler aksini iddia eder ama olsun. Kısa etek kısa boylu kızları uzun gösterir. Ha bi de bilmiş bilmiş konuşan dümbeleklerden tavsiye almayın. Öptüm, kibbye.
boyle gayet iyisiniz hic kasmayin kendinizi yiriz....
kendilerini ulaşılmaz zannetmesinler, elimi aşağı doğru uzatsam anca kafalarına değiyor çünkü. ne kadar ulaşılmaz olabilirler ki?
kendinizi uzun sanmayın.
bunun tadı ayrı, kafaya takmayın asla. göğüsleriniz küçükse dediğimi unutun.
Tayt ve babet giymeyin, hele ki kisa boylulugunuz yaninda kilolu olma ozelliginiz de mevcutsa. O zaman tam penguene benziyorsunuz.
Ne yaparsanız yapın yakışacak. Burada ki çoğu tavsiye de iyi. Ama Sözlükte size bok atanlar yine olacaktır. Siz onları boşverin. Özele bekliorum. Swh.
Erken adet olmayın. sonra uzamıyosunuz.
şemsiye taşırken katliam yaratmayın.

dipnot: bir kısa boylu kadından tavsiyedir.
Topuklu giymeye kendinizi alıştırın. Yoksa burada "ay çok cicisiniz" mi diyecektik? * *
Bazen ciddi anlamda hatadan döndürebilecek tavsiyelerdir.

Sevgili minyonlar cüsse ufak olunca haliyle ayak da ufak olur ya hani (hemen canlandı tabii gözünde) heh işte o yüzden gidip de dolgu topuk giymek gibi bir hataya düşmeyin. Yani anlıyorum sizi de ama daha başka alternatifler var neticede. kızın ayakkabısı değil ayakkabının kızı oluyor diğer türlü. Etmeyin eylemeyin dinleyin bu kardeşinizi.

Edit: hele o kotun altına giymeleriniz falan yok mu çok fena oluyor. Yolda siz değil ayakkabı salınıyor(!) adeta.
tehlikeli olun. adınız çıkmış zaten.
hiçbirşey yapmalarına gerek yok kısa boylu kız tatlığıyla her türlü götürürler.
Bol bol süt için.
takmayın burda yazılanları, keyfinize bakın, dolgu topuk da giyinin, babet de giyinin. önemli olan iç güzellik dersem inanmayın. boyu boyunuza huyu huyunuza biri çıkar karşınıza. hem kısa boyu iyi kullanırsanız yere yakın olan bir yerinizden dolayı şeytana pabucunu ters giydirirsiniz.
babet giymeyin.
Kısa kalın. Yurdum erkeği de kısa nasıl olsa. Raad olun.
Hiç bir tavsiyem yok... kısa kızlara aşık olunur, uzunlar beğenilir sadece o kadar...
Uzun olcam diye 2 metre topuklu giyip yavru fil dengesizliğiyle yürümeyin.

Doğal olun lan.
Kim söyledi , g..tu yere yakin olandan korkacan diye ? Söyleyen hakli olabilir .
boy uzatan yüksek ayakkabılar var onlardan alın iş görür.