bugün

a2 akşam üstü tekrarlarını veriyor, kaçırmadan izliyoruz. eet.
bugün türkiye'de bir devir kapanıyor, tarihin belki de en iyi dizisi final yapıyor.
songül ölüyorsa mevlüt şart, çakır'dan ne eksiği var.
Sonunda bitecegini ögrendiğim dizidir
https://youtu.be/Xy1DYwS8ZK0
söylentilere göre 113. Yani 2 bölüm sonra final yapacak olan dizi,

Doğruysa çok sevindim, Türk dizi tarihinin en kötü karakterine “Kemal” ismini veren hem de Kadıköy de çekim yapması ilahi komediydi resmen, ayrıca kızlı-erkekli öğrenci evlerine karşı çıkıldığı dönemde stüdyo dairede kalmaları da ilahi komedinin komedisinin komiği.
Saçmalama çıtasını her sezonda başarıyla arttıran dizi.

Bu kızlar artık adam öldürüyor, gecenin bir yarısı beşi azılı haydutlar gibi onu gömüyor (hem de ön bahçelerine sjhjhj). Yakında Mafya olup çıkacaklar başımıza.
Martta nihayet bitecek olan dizidir. Nihayet.
müthiş dizi.
akasya durağının yetimhane ve biraz daha dramatize edilmiş versiyonudur,

Gerçi 3.sezon la birlikte oyuncuların üniversiteye yerleşmesi ile beraber orta da yetimhane falan kalmadı,

diZide dikkatimi çeken en çok şey kızların evcilik oyunu gibi sevgililerine yürümesi, eylül dizinin başından beri Serkana aşıktı sonra Serkan cemre sonra cemre tunaya sdsgshsjdfggh

Ayrıca şu miras olayında meralin gerçekten sadri nin torunu olması daha mantıklı kalırdı çünkü kader salağı gibi macideye tüm paraları kaptırmazdı en azından,

Ayrıca defneye ve Serkana da bir baba çıkarmışlar bu arada kdskskakwık

Neyse bdsm camiasından olduğum için bana böyle şeyler izlemek yakışmaz!
bu akşam, 108.bölümü yayınlanan bir atv dizisi. bayadan beri izlemiyordum. ne mesude kalmış, ne kemal kalmış ne de yetimhane kalmış. dizi bambaşka bir boyuta geçmiş. bu saatten sonra bu dizi izlenmez harbi.
akasya durağından bile daha saçma bir dizi evet.
Bu kızlar ölmemiş miydi amk?
Aslında ilk başladıgında konusu özgündü ve yetimhanede kalanların duygularını cok iyi yansıtıyordu. Ama işte sonra çivisi çıktı.
yakında dizide zombi ya da uzaylı istilasi olursa sasirmam amk.
kimsenin başına gelmeyecek hayal ürünü olayları bir kamera karşısında canlandırdıkları dizinin adıdır. aga valla çok saçma. bu kadar entrika da olmaz. sanki gerçekmiş gibi gösteriyorlar ama biraz mantık gözüyle bakıldığında aşırı saçma olduğunu görmek çok da zor olmuyor hani.
bir tek bölümü bile baştan sona izlenmemiş olan dizidir. fragmanlarına denk geliyorum sürekli bir ağlama göz yaşı birileri vuruluyor yangınlar çıkıyor bıçaklamalar delirenler bişiler. lan bu kadar olay bizim lost dizisindeki hurley reyizin başına bile gelmemişti ki adamın üstüne gök taşı düşmüştü hesap et..

bu dizinin senaristleri kimse ağır depresyonda yaşayan mutsuzluktan öldü ölecek olan tiplerdir kesin..
Bölüm geçtikçe Tatlı küçük yalancılar'a bağlayan dizimsi. Her yerde kız var. Erkekleri imha ediyorlar.
Ajitasyonun tavan yaptığı tv dizisidir. Her bölümde bir kızın başına bir iş gelir hastanelik olur diğer kızlarda hastahanede o kız için ağlarlar dizide.
endonezyada popüler olan dizi millet yazıyor falan tüekiye hakkında tek bildikleri dizi o da kırgın çiçekler.
Bugün biara denk geldi.içimden diyorum Allahim bu ne saçma dizi anca duygusal kasiyolar.yarım saat aglama sahnesini mi çekilir fln diye.
Sonra bi baktım kendimi ağlarken buldum.laned.
bir dizi.

oldukça saçma senaryosu olan onlarca diziden bir tanesidir. gereksiz, keşke leyla ve mecnun gibi diziler yeniden çekilse de gözümüz kulağımız bayram etse.
Bir televizyon dizisi.

Arada kanal değiştirirken göz atıyorum, sürekli bir şeyler değişiyor. Her zaman morumsu renklerde ruj süren kadın başta zengindi, sonra bi ara fakir kaldı, kirasını ödeyemez oldu, az önce gördüm yine lüks içinde.

Senarist bey napıyorsunuz?
en güzel dizi ne yav. hep bir ağlama hep bir ölüm hep bir oyun türk toplumunun yeterince psikolojisi bozuk zaten yapmayın etmeyin.
bi zamanlar üvey baba vardı, o lamiaya etmediğini bırakmazdı. şimdi de böyle bir işkenceye mahkum canım türkiyem.
Bir bölüm bile izlemediğim ,fragmanında hep ağlayan ve tartışan kızları gördüğüm dizi.japonların bir litre gözyaşı dizisini bile geçmiştir ki onlarda bu kadar ajitasyon yoktur.
geri zekalı eylül karakterinin ölmemesi beni öldürmüştür.
öl ulan ölll.

izlemediğim reklamlardan takip ettiğim dizi.
güncel Önemli Başlıklar