bugün

saçmalamaya başladıklarına göre tahminimi yapıyorum; dekontların hepsi gerçek!

ama o kadar arsızlar ki herif dekontları elinde sallıyor yelpaze gibi daha karar verememişler resmi swift mi yoksa yalan mı...
Ak parti muhalifine göre gerçek ak parti seçmenine göre sahte.

Nereden baktığına bağlı bu.
Aktrollerin 'zeka yetmezliği' sebebiyle açıklayamayacakları soru.
Her zamanki yüzsüzlükleriyle bile açıklayamazlar.
Aktroller çaresiz, aktroller ağlıyor ahaha.
görsel
Belgeyi buldum görsel
merdivene ters binen adamcılar gelmedi henüz.
akp'li vekil resmi ticaret belgesi diyor. avukat yalan iftira diyor. ne dedikleri belli değil. dik amına koyayım hahahaha...

görsel
görsel

Halk bankasına ait banka dekontları ve swit' ler var.

Açıklama bu.

Sanım birleri bu defa yan bastı.
Sahte olmadığını pembiş ceketli black friday artizlerine nasıl anlatacaksın. Asıl sorun bu.
Bir khk ile belgeleri sahte ilan edebilirler.
ak gezenlerin kesinlikle yalanlayacağı belgelerdir. çekemiyorlar reisimizi hedef 2023 hozan anlaşması bi bitsin dünya bornoz rezervini ortaya çıkarcaz hepsi bizde çünkü. 82 musul 83 kerkük 84 man adası. eyyorlamam bu kadar sayın dostlar.
akp grup başkanvekilinin ve cumhurbaşkanı avukatının karar veremediği sorunsaldır. zira biri ‘resmi ticari belge’ derken diğeri ‘sahte’ demektedir.
görsel

gündeme dair sözlük sorusu. gerçek tabi.
ya şu muhalefet kendini rezil etmekten başka işe yaramıyor. koyu kemalist olsaydım kılıçdaroğlu denen heriften nefret ederdim. yok böyle rezalet. neyse bize de eğlence çıkıyor.
RTE: Kanıtlarsa makamımda bir saniye durmam
KK: Al amk
RTE: Dava açam, yalan diyem, 15 temmuz, fetö
o belgeler sahte.
fikir değiştirdim; o paralarla yol yaptılar, köprü yaptılar, bize makarna kömür dağıttılar.
padişahım çok yaşa...
sahte değil. o belgeler etik olmayan davranışları belgelemekte. suç unsurundan farklı bişi bu.
a haberi izliyordum hepsi sahteymiş

vay gıllışdaaaa vaaay

demek sahte.
sahte değilmiş. fakat görünüşe bakılırsa unutulmuş bile belgeler.

kimsenin sikinde değil. o yüzden bu ülkeyi terk edeceğim çünkü çomarlar yüzünden ölemem.

eskiden olsa farklı düşünürdüm ama bana dayatılan hayatı yaşamak zorunda değilim. çalışmalarımı da buna göte yapıyorum yapmaya devam edeceğim.