bugün

kılıçdaroğlu yanıt vermiş. hemde tam kapaklık bir yanıt.

" Kızımın o bahsedilen rezidansta 73 metrekarelik dairesi var. 1 milyon dolar versinler hemen verelim.
Hatta 500 bin dolar veya 100 bin dolar versinler hemen verelim. "

kapağa devam etmiş: Mal varlığımı araştırın diyorum araştırmıyorlar. Niye araştırmıyorlar?
bir Siyasi manevra da Binali Bey yapsın. Niye siyasi manevra yapmıyorlar?
Gelin kardeşim ' eniştemin, benim mal varlığımı araştırın' desin. Neden korkuyorlar "

tüm siyasilerin ve akrabalarının " mal varlıklarının araştırıldığı hukuk düzeni " özlemiyle ...
Sümeyye'nin at çifliği kadar etmeyecek evdir.
olur.
3,83 x 100.000 = 383.000 tl.

not: çakal diyen muhterem zevat, adam benim ve çocuklarımın servetini araştırın diyor.
sen kalkmışsın çakal deyip birilerinin önüne yatıyorsun. yattığın yerden kalkta " tüm siyasilerin ve akrabalarının mal varlıklarının araştırılmasına evet de. sıkıyorsa..."
Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
Bin cihana değişmem şu öksüz türklüğümü.
rüşvetle-yolsuzlukla kazanılmadığı sürece isterse 100 milyon dolar olsun.

nerden buldun sorusuna makul cevaplar verdiği sürece beni ilgilendirmeyendir.
saray saraylar olmuş . bu muhalefet kör bile olamaz yahu .

sanki sarayın tapusunda rte yazıyormuşda .

ulan bunlar harbiden çok mal .

70 seneden beri iktidar olamamalarının sırrı bu ancak çözemiyorlar kavrayamıyorlar göremiyorlar anlayamıyorlar .

çünkü hiç mi hiç işlerine gelmiyor da ondan .

ne diyecek ti muhalefet -efendim bizde iktidardan çok memnunuz . mu ?

o zamanda muhalefetliğin nerde kaldı diyecekler tabi .

aşağı tükürseler kendi seçmenleri tokatlayacak .

yukarı tükürseler iktidar seçmeni zaten 17 seneden beri tokatlıyoruz çok şükür .

durmak yok tokat seanslarına devam .
kılıçdaroğlu malı götürsün seçmenleri de mecburen gizlesin .

kılışdar o koltuğu bırakır mı .

kimselere yar edermi .

muharrem ince avucunu yala emi .
Bu kadar hırsızlıktan, bu kadar yolsuzluktan, bu kadar adilikten, pislikten, kansızlıktan sonra hala şerefsizce bunları savunan öyle bir kitle var ki... Hemde 3-5 kişide değil, bir toplumun büyük bir kesimi... Yok arkadaş, siz türkseniz,ben türk olmayayım... Yunan olayım, ermeni olayım, ama sizin kadar kansız olmayayım. Yazıklar olsun size.
it köpek hırsız diyor diye kimse hırsız adledilmez .

hırsız kelimesini aşsanız diyoruz . yeni politiklar üretseniz diyoruz artık .

aciz aciz oturduğunuz yerden ona buna hırsız demekle size oy değil selam bile vermiyorlar selam .

sen millete koyun dersen aptal dersen çomar dersen bu durumlara düşmeniz gayet doğal .

siz kendi kendizi bitiriyorsunuz bizim kolumuzu sallamamıza bile gerek yok yani .

ne kadar güzel adeta şam da ki kayısı .
Bu ne ikiyüzlülük, bu ne zeytinyağı gibiliktir birader? Daha dun iktidara mensup bir m.vekilinin farklı yerlerde yöneticilik pozisyonu aldığı ve aylık 150 bin lira maasi cebe indirdiği ortaya çıkmışken, man adasi belgeleri icin bunlar sahtedirden öte bir aciklama yapılmamışken, koluna taktiği saatin bedelini rakamla yazmak bile zor olan insanlar için tek kelime etmez iken bir rezidans için bunca bogurtu yapılıyor. Bak güzel kardeşim hukukta genel geçer bir kural vardir ; belge karşı belgeyle ispatlanır yanı türkçesi şu; eğer biri elinde bir belge salliyorsa bu belge sen karşıt belge çıkartmadan o belgenin sahte uydurma ya da tahrif edilmiş olduğunu belgelemeden o belge delildir. Man belgeleri sahte mi diyorsun mahkemede çıkarır vurursun masaya sahte olduğuna dair karşı belgeyi, kilicdar'in kızı yolsuzluk mu yaptı diyorsun, öyle bol keseden atmakla olmaz çıkarır gisterirsin belgeyi. Kararı da yargıya birakirsin. Bu kadar net.
bilal'in sıfırlayamadıgı paraların %5'i bile etmeyecek dairedir.
alevi kılıçdaroğlu çıkmış demiş ki; araştırın beni kardeşim, sorun! hesabını veremeyeceğim bir mal varlığım yok, ailemin de öyle.

bizim hırsız müslümanların yardakçısı-şakşakçısı müslümanlar burada ne yapıyor?

göstere göstere deve yükü ile cukkalayan ağa babalarını, reislerini ve eşrafını yalamaya devam ediyor.

aferin işinizi iyi yapıyorsunuz. siz böyle devam edin 10 sene sonra memleketin yarısı ateist olacak.
70 seneden beri kaybediyorsunuz hala konuşuyormusunuz siz ?

zeytinyağıyla mısırözü yağıyla açıklamayla belgeyle b.k la püsürle ancak bu milletin nefretini kazanırdınız kazandınız da zaten . çok şükür .

sizi artık 1000 tane atatürk bile kurtaramaz bu milletin elinden .

ümüğünüzden yakalamışız sizi ümüğünüzden .

millete koyun dersiniz de bu aziz millet size itina ile bir güzel döşemez mi ?

evirir döşer çevirir bir de öyle döşer . siz bu milleti çok yanlış tanımışsınız yoksa yahudiler gibi bu millete hakaret edemezdiniz .

madem ki ediyorsunuz bedelini bir güzel ödeyin o halde .

salak herifler sizi . net
yalandır iftiradır

hem kaç-ak saray kaça malolmuş

onu bilelimde.
100.000 dolar .
ataşehirde lüks bir daire. hadi taş çatlasa olsun 700.000 tl o da eder 160.000 usd civarında. öyle milyonlar falan etmez yani.
Milyon dolar diyen havuz medyasına 100000 dolar verin verelim dediler, havuz medyasından güneş alıyoruz dedi ve chp golü attı parayı getirin verelim bakalım havuz spor ne yapacak.
Şahsi fikrim kemal kılıçdaroğlu’nun şu kadar getir verelim demedi yanlış mülk kızına ve damadına ait ve zaten akp chp’nin verdiği kk ve sülalesi hskkında ki araştırma önergesini redderek gol yemişti birde burdan gol yerse birşey olmaz zira akpli kardeşlerimiz adamlar zeki çalıyor bak chpliler salak çalamıyor derler.
845.365.000₺ sarayın onaylanan bütçesi, bok içinde yüzen çomar kardeş. Hadi oku bakayım şu rakamı, doğru okuyabilecek misin bir görelim.
la tarrraaaam

la ak-godoşlar

şimdi kızı getirin 200.000 dolar

alın tapuyu gidin derse

bir yere kaçmayın.

kaç-ak sarayın

1 aylık lektrik faturası kaç para ?

1400 e geçinmesi zor mu oluyor ?

alooo alooooo

duyamıyorum

daha yüksek sesle.
Kılıçtaroğlu nun kızının evinden bize ne!

Celal kılıçtaroğlu, abisinin parayı çok sevdiğini söylemişti. Kemal bey de vermiştir kızını bir zengin kocaya, siz burada çenenizi yorun anasını satayım.
bir de bu sadece kızı acaba akrabaları nasıldır sorusunu akıllara getirir . ssk genel müdürü iken akrabalarına yaptığı jestleri hatırlarsak baya bir milyon dolarları var dır . yoksa koskoca ssk batarmıydı efendim .
“Benim tuttuğum siyasetçinin hırsız olduğunu ispatladınız ama sizinki de hırsız” deme gayreti sadece.
acıma onlar kendileri böyle istiyorlar .

millete çomar demek neymiş görsünler şimdi .
güncel Önemli Başlıklar