bugün

görsel

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'dan yayınladığı video ile otomobilde alınan vergilere değinerek yurttaşa çağrı yaptı. Kılıçdaroğlu, "Bizler iktidara gelinceye kadar araba alımını öteleyin. Araba almayın. Geldiğimizde halkımızın en çok rağbet gösterdiği araç segmentlerinde ÖTV'yi çizeceğiz. ÖTV'yi de lüks araç alanlara uygulayacağız" ifadelerini kullandı.
True'ya karı boşamak kolay.
Bakalim malum şahis, gılışdardan once davranacak mi..
Arabalarımın değeri yarı yarıya düşecek demek. Nah veririm oy.
Yine bay kemal yine boş popülizm.

Değerli arkadaşlar, buu sürekli bedava bir şey dağıtan fosil zihniyetli siyasetçimsilere kötünün iyisidir diye falan oy vermeyin, aslında iyi değildir çünkü.

Bedava peynir kapanda olur.

Hem sonra ben almışım 500k.lık araba. Ülkede eşşek gibi enflasyon var. Ve bu amca bana diyor ki senin arabanı 350k yapacam aq.

Al al al al sana oy.
Akşam akşam yarmıştır swh.
O deyilde, gencin alacağı ilk araçtan vergi almicakmış, Bi sorbakim gencin işi varmı, varsa asgari ücretle nasıl sıfır araç alacak.
ssk nasıl battı sorusuna "valla ben de anlamadım" cevabını veren bir çapsızın sözüdür.
Araba temel bi ihtiyac bence cok sukur tassakli bi isim var ama almiyorum .. ya c sinifi arac 750k Boyle bisey olabilir mi ya.
bunlardan daha kötü yönetme ihtimali yok ama bol keseden sallamaya da gerek yok. buldun boşluğu salla amk.

tansu çiller'de her eve iki anahtar diyordu, anadolu irfanı bunu da yemişti...