bugün

Ak Parti Elmadağ ilçe Gençlik Kolları üyeleri nin kılıçdaroğlu konuşurken açtıkları pankart.
tayyip ten gemi istemeyen akp lidir.
peşinatı veren taksitleri ödemeyi kabul eden her türk vatandaşının imkanı olan duruma beleşciliğe ve yolsuzluğa alışmış bünyelerin açtıları pankart.

(bkz: villa ve müstakil ev arasındaki farklar)
içi boş tartışmalar hazırlayan gündemdir. senin villan benim villam boş hikayeler. aklı çalışan her insan kimin villasının daha iyi olduğunu anlar.

bence en güzel villa kent in bayram için çıkardığı ikramlık villa. çok leziz fıstıklı.*
rte'nin oğlunun gemiciğini, milyon dolarlık villalarını ve mal varlığını sorgulamadan kılıçdaroğlu'nun 100.000 tl'lik villasına bulaşan çamurun önde gidenidir.ayrıca muhtemelen 25.000 tl'lik araç kullanan şahsiyettir.sinektir ama mide bulandırır.
gülmemi sağlamış pankart. kılıçdaroğlu belki bazı konularda haklı ama bazen ileri gidiyor o da komik oluyor.
cevaben rte'ninkiyle idare edin denilebilir. zira onunki şatomsudur.
kılıçdaroğluna fena laf sokan akplidir.ama recebin(lan neden herkes rte yazmış bu kısaltma bu kadar meşhur mu oldu?)villası kemalinkini tek geçeceğinden sadece lafta kalan söz.
kılıçdaroğlu bize de havuzlu villa al diyen chp'li; tayyip bize de gemi(cik)al diyen akp'li; bahçeli bizim de matematik ödevlerimizi yap diyen mhp'li olmadıkça aynı tas aynı hamam devam edecek ülke düzeninin olası hallerinden birini yapandır.
yaptırdığı pankartın yanına bir de kocaman, ağzı kulaklarında vaziyette bir smiley koydurup, "saba tümer de referanduma evet diyor" demeye getirmiş akplidir. ya da ben yanlış anladım bilemeyeceğim.
haftalardır havuzlu villa diye saçmalayan yaşlı bir ihtiyara haddini bildiren aslanlardır.
insaf diyorum size insaf. ulan kemalin ayağına corap, kıçına don alacak parası bile yok. bildigin fakir bir adama böyle bir laf söylenir mi. kemalcik'in izzeti şerefiyle bu kadar oynanır mı? villaymış, ulan herkesin olabilir öle bi villası. hem fakir villası o. havuz mu? ne havuzu la. havuz ne arar la memurun villasında. teeeyyy.
numa bizi diskoya götür diyen taraftar grubunun sporu bırakıp, siyasete bulaşmasıdır.
tayyib'den gemicik isteyen bir chp'li ile karşılaşması muhtemel olandır.
espiri yapma kabiliyeti yüksek akpli'dir. bu kadar vaad satan siyasetçiden abes olmayan bir istekdir.
memur maaşı ile 7 tane ev 1 tane villa alabilmek zor zenaat olduğundan akıl almaya gelmiş insandır.

diğer yandaki kıyas yapılan şahıs ticaret yepmış bir insan olduğundan kıyaslama yanlıştır. ticaret yapan adam şato da alabilir veya iflas da edebilir.

reel hayatta hiç bir beceri sahibi olmayıp devlete kapağı atmakla kendini kurtarmayı seçen bir insanın bu kadar servet sahibi olmasının tek açıklaması ise işini bilen memur olmasıdır.
baykalla fazla ilgilenmezlerdi.ama kılıçdaroğlu gelince nedense korku başladı.ona muhalif çoğaldı.