bugün

G3 sahiplerinin yaşadıkları coolluktur. O telefona kılıf takarlarsa kılıf tutuşur kesin. Adamlar kısır olmasınlar diye telefonu ön ceplerine koyamıyorlar.
(bkz: coolluk nedir)
2. yıldan sonra gelen "kırıl artıkda değiştireyim mnskym " demenin rahatlığıdır.

bi türlüde kırılmıyor. 3 yıl oldu be vicdansız.
hangi telefon olursa olsun yaşatılan coolluktur.
2016 yılınde hemen her telefonun şık bir dizayna sahip olduğunu düşünürsek sıkıntı olmaz ama htc her zaman bir adım öndedir tabi o ayrı.
ayrıca 3 günlük dünya yahu, bırakın eskisin, bırakın çizilsin biraz anın tadını çıkartın.
ekran kırılınca verilecek 350 lira ile ( 100,50,70 tl ye de ekran yapılıyor keyfin bilir) anında bitiverecek coolluktur.

en az beş kez düşürdüm bakalım sonucu ne olacak.
Yaklaşık 2 senedir Asus Zenfone 6 cihazımı kılıfsız kullanıyorum. Bu sure zarfında 2 kere yere düştü ama helal olsun Asus'â dayanıklı telefonmuș.

Bundan ders çıkardım mi diye sorarsanız hayır hala kılıfsız kullanıyorum. Ayrı bir havası var. Biz bazıları gibi acemi değiliz ve bir şeyi nasıl kullanmamız gerektiğini çok iyi biliriz.
bir zamanlar çok cooldum taki düşüp kırılana kadar.
Elimden kaydığı için mecburen kullanıyorum. Yoksa gerçekten artık telefon kabı kullanmak bana çok saçma geliyor. Hatta ekran koruyucum bile yok. O telefonu gerçek anlamda hissederek kullanamıyacaksam neden aldım o zaman.
Ne kap, ne de ekran koruyucu kullanıyorum. Hiçte cool değilim pişmanım her tarafı çizik telefonun böyle coolluğa sokim.(yeni telefon alıcam o zaman ekran koruyucu taktırmayanın amk)
her sene telefon değiştiren biridir, başka türlüsü güç.
Bir hafta kılıfsız kullandım arka kapaktaki çizikler arttı.
O telefonun yere düşüp paramparça olana kadar sürer.
Silikon kılıf kullanıyordum ekran koruyucu filmi kenardan itip atıyordu kapaksız daha hoş oldu yekpare alüminyum kasanın hissiyatını almaya başladım, daha sonra sevdiğim karakterlerin vs nin olduğu plastik arka kapak alıp onu kullanırım hem arkadaki lanet türk telekom yazısı gitsin. *
Kırılsada yenisini alabilecek maddiyata sahibim sorun değil bu rakamlar beni sarsmaz mesajı veren insandır.