bugün

Çok merak ediyorum şimdi sayın gold premium çomarlar acaba bu habere ne yorum yapacaklar. Bak güzel kardeşim yavru vatan kıbrıs kendi elektrikli aracı ''GÜNSEL'' in reklamını yaptı ve dolu bataryayla 350 km yol aldıracaklar bu otomobile. 8 yıllık çalışmanın ürünü olup hatasız ve mükemmel dizaynıyla da araç dünya devleriyle kapışabilecek hale getirilmiş. Şimdi esas sorum şu ; Hani bizim modeli bir yerlerden arak olup hala ortada olmayan sikimsonik bir yerli aracımız var ya? Heh işte. Nerede o?

Buyrun haber linki ; http://www.hurriyet.com.t...0246106&utm_term=post

Buyrun tanıtım videosu ; http://www.youtube.com/watch?v=ViU1wFVxyN4

Çıldırdığım bir husus ta şudur ki ; Facebooktan oradan buradan siktiriboktan photoshop tank, helikopter, ÇNRA, füze, uydu sistemlerini baştan söyliyim yerli diye burada kakalamaya çalışanın anasının amına koyarım !
Çıldırdığım 2'nci husus ta şudur ki ; Siktiğimin kıbrısı bile bunu yapabilecek hale geldiyse, o her gün dünyada söz sahibi olduğunu iddia eden sikimsonik lideriniz ne bok yiyor ! Yemin ederim ki ilk fırsatta siktir olup gitmek için fırsat kolluyorum bu ülkeden.

Edit : Aklıma takıldı bizimkilerin o götünü yaya yaya övdükleri yerli otomobilide inceledim. Boşuna heveslenmeyin tam elektrikli olmayacak yine içerisinde yanmalı motor olacak. Yalan ruhlarına yuva yapmış amını yurdunu siktiklerimin !
oturduğum yerden kendilerini alkışlattılar helal olsun diyorum başka da bişey demiyorum.

yapacak adam her türlü yapar, sizin bu ithal edip hazır yemeye alışmış zihniyetinizi sokayım emi. gerçi doğru ya okullardan yerli malı haftasını bile kaldıran sikim sokum zihniyetten ne beklenir.
hey gidi hey... burada yaşayan neler döndüğünü bilir.
Adı günsel olan araç. Bir iki hafta önce yakın doğu üniversitesinde işim vardı. Görünce şaşırdım tabi yerli malı araba yazıyo.. lan bize yakılır mı dedim yerli araba? Yakışmaz tabi ama kıbrıslılara yakışır.

Ülkemizdeki salakça gelişmelerden sonra böyle bir şey görmek içten içe sevindirdi beni.

yakın doğu üniversitesinin aciline gidecektim. Üni ye girer girmez kırmızı şerit var yolda. Hah işte onu takip ediyosun sonuna kadar ve sonra acil servisi görüyorsunuz. Yolda giderken güzel kızlara takılıp arabayı sağa sola vurmayın.
Helal olsun ama yine de insanın aklına gelmiyor değil bizim yerli araca nooldu diye.