bugün

taso biriktirmek akabinde günde 10 tane cips almak yetmezmiş gibi cipsleri mıncıklayım hangisinden çıkıcak diye cipsleri ezmek.
küçük kardeşin gözüne saç sokmak suretiyle ağlatılması, küçük kardeşin dövülüp kızdırılmak suretiyle kurt adama dönüştürülmesi, küçük kardeşi oyundan dışlamak vesair vesair.
babanın elinden tutularak gidilen, 1999 depreminde yıkılmış olan, adını bilmediğim bakkal amcanın dükkanından bir avuç dolusu şıpsevdi, turbo sakız ve kinder alınması.
televizyonda sezen aksu'nun "seni yerler" şarkısının çıkması. bitince "anne bidaaa" deyip ağlamak. ne kadar seviyorsam artık.
Annem puding yaptımı çok sevinirdim ya. Öyle böyle değil.

Bir de pokemon izlemek tabi.

ikisi birlikte mümkün olmuş ise: ooo yes!
babanın işten dönmesi.
kames topa falso vermek.
sakızı şişirip balon yapmak.
duvara ters bebek çizmek.
üfleyip baloncuk çıkartılan aletle üst üste patlatmadan baloncuklar çıkarmak. dur 1 dk ben bundan hala mutlu oluyorum ki.
herhangi bi dersten en yüksek notu almaktır tabi ki.
ışıklı ayakkabılara sahip olmak. o ayakkabının topukları yere değip, ışık çıkardıkça dünyanın en mutlu çocuğu ben olurdum sanırım.
büyük olmayı beklemek.

Hatalı beklemeler o zamandan başlıyor demek ki.
evde yanlız başına bir gün geçirmesi, sanki o bir gün içerisinde istediği herşeyi yapabilirim düşüncesi.
babanın omuzuna çıkarak evi turlamak.
kardeşinizle bisiklete sırayla binmeniz ve sıranın size gelmesi.
çokomel kağıdını yırtmadan dümdüz yapabildiğiniz andır. artık defter arasına konulmaya hazırdır.
babayla geçirilen bi pazar günü&çikolatalı doğum günü pastası.
çikolata karşılığında herkesin önünde coşkun sabah taklidi yapmak.(yaş 3)
arabaları halıdaki yol bellenilmiş çizgilerde sürmek.
babanın eve çikolata, oyuncak vs. getirerek dönmesi.
sinek ilacı yapan abilerin arkasından koşmak.*
kanal d de her sabah yayınlanan sevimli hayalet casper ı izlemek, ardından da şirinler.
abc krakerleriyle isimler yazıp sonra hepsini yemek.
cripso mu ne adını bile tam hatırlamıyom ama annem bu cipsi aldığında havalara uçardım.
*dedenin ceketinin cebinde çikolata bulmak.
*topraktan ve ottan yemekler yapmak.
*yeni bir oyuncağının olması.