bugün

gol attığı zaman ortalığı yıkmış geçirmiş kızdır.
orjinal kezban kızdır. öyle lafta sözde değil
ikili mücadelelerde topu almaya çalışıyom bahanesiyle arkadan şöyle bir değdirilmiş kızdır.
eş cinsel eğilimleri olan kızdır.

taşşak amaçlı yazmıyorum bu bir gözlem meselesi.
harbi kızdır. hemcinsleri gibi mızmız değildir.
her türlü faule maruz kalmış kızdır.
erkek kuzenlerim sağolsunlar diyorum az maç yapmadık vakti zamanında . yalnız beni kaleye koyduklarında yediğim gollerle çıramı da yakarlardı maç bitince.
saçlarını alaburus kestiren kızdır.
girerken korkarak girersin ellersin ağlar anasına söyler.
harbi kızdır. bildigin kucukken isyan evrimi baslatmıs kızdır.
henüz ergenliğe girmemiş erkekler ile futbol oynuyorsa başarılı bile olabilecek kızdır.

bizde vardı böyle bir tane. erkeklerin ergenlikten doğan fiziksel üstünlüğü olmadığı için eşit şartlardaydık. o kız türlü vücut çalımları, teknik hareketlerle falan aklımızı alırdı. forvet oynardı lan bildiğin.

yıllar sonra gördüm hatunu evlenmiş, çocuğu olmuş falan. hayat çok garip.
evlenilecek kızdır.. tam anlamıyla.. harbidir..
%80 şu an saçları kısa olan kızdır. iyidir, hoştur fazla kafa açmaz.
(bkz: olsa da sevsek).
Erkek kardeşe sahipseniz normal bir durumdur. Her türlü oyun içinde kendinizi bulabiliyorsunuz. Kaleden kaleye gol atmamla ünüm sürerdi mahallede. Güzel günlerdi.
ilkokulda sınıf turnuvasına katılanı bile gördüm bizden 1 yada 2 sınıf üstümüzde bildiğin stoperde erkek fatma(kızın adı harbiden de fatmaydı) vardı saçı oğlan çocuğu gibi kesilmiş kafasında şapka, eşorfmanı giyip bildiğin ivan cordoba gibi defans yapıyordu kız ben bile forvet oynadığım zaman her maç 3 golüm olmasına rağmen sınıf takımına giremiyordum bu kız nasıl girdi diye şaşırmıştım..
eğlenmeyi bilen kızdır. bu durumdan şikayet eden erkeksileri kınıyorum, büyüyüp kızlarla çıkmaya başlayınca kız bi boktan anlamıyor lan salak bu valla demeyi biliyorsunuz. madem karşısınız salak demeyeceksiniz bilmeyene. yok madem kız arkadaşınız faulü, ofsaydı, corneri vs. biliyorsa şunu da bilin ki küçükken erkeklerle mahalle maçı yapmıştır. aynı zamanda arabalarla oynamış olma olasılığı yüksektir.*
''fındık fıstık oloom bu'' şeklinde ezilmiş kızdır.
"o değilde hep kaleye koyuyorlardı arkadaş!" lafıyla geçmişi hatırlayan, bebeklerle oynamaktansa kaleye geçmeye razı olan kızdır.