bugün

yakışıklı ve kariyerli erkeklerden farklı olarak, küçük şehirde olmanın avantajlarını da gören erkektir.

adam mühendis, allah vergisi yakışıklılığı da var. bekar da. şehir küçük olduğu için merkezde osursan, kenar mahallelerde dedikodusu oluyor. yani adam şehrin en meşhur ve tek caddesinde iki gün salındığında "bu kimmiş?" "su işlerinde mühendismiş", "bekarmış", "evi şurdaymıi cumartesileri şuraya takılırmış" gibi bi dünya bilgi, bir anda şehirdeki tüm ilgililere ulaşıyor. ondan sonra sohbet açmalar, muhabbet başlatmalar, zarf atmalar.

ulan korhan ibnesi ayıklamadığın hatun kalmadı. götveren, istanbulda, ankarada görelim bi de seni. okuduğunu biliyorum ılık piicc!
bana bakmaz demeyin her an sizin olabilir.
korhan ibnesi buna örnektir. ulan korhan hiç m, allahın yok su facali ve yaralı yüreği de alsan yanına.
erkekler tarafından doğal olarak kıskanılan erkektir.

amına kodumunun korhanı11111
anasının tanıdıkları sayesinde fazla bekar kalamaz.
mına korhan böylelerinin mına.
muhtemelen artık bekar olmayan erkektir.
''korhan ağzının tavanına sıçarım'' gibi anlık sinirsel hezeyanlar yaşatabilen erkektir. ayrıca minnacık şehirde ne karıyeriymiş lan . karı-yer-miş olmasın o.
her türlü işin ekmeğini yiyen erkektir.

bankaya gider, bekar bireysel müşteri temsilcisi hemen atlar, "buyrun hoş geldiniz" diye. atıyorum saat almaya gider hatun uzatır da uzatır lafı, "siz ne iş yapıyorsunuz aa durun söylemeyin tahmin edeyim, sizin iş de çok zor" falan ayağına. ulan iğne yapılacaktır hemşireler bile o göte dokunmak için yarışır. bunların hepsini görüyorum olm her allahın günü. korhan ibnesi ne ekmeğini yedi bu pozisyonun. kolumda façasız yer kalmadı sinirden. şanslı piç. yazmayın amk yazmayın!!!!

edit: korhan ibnesi sen mi eksiliyosun lan?
küçük şehrin belediye başkanından bile daha fazla tanınan erkektir.