bugün

faşistleri kudurtan gerçektir.
kürtçeden bütün dillere kelime geçmiş olması ile kanıtlanan gerçek.
ibnen gibi puşt gibi faşoları zıvanadan çıkaran gerçek.
(bkz: kürtçe de olmayan kelimeler/#13951350)
(bkz: bilim yeniden şekillenecek)
çok doğru önerme.

bakar mısınız cümlenin ahengine;

asdasdsdfgfasdasd hör buji apoo asddawexcvxcv
kültürel bir gerçektir.
zaten kürtçe'nin engellenmesinin temel sebebi, kürt kültürü altında türk dilinin ezilip gideceği korkusudur.
oradan buradan toplama kelimeleriyle katıldığım bir önermedir.
doğru önermedir.

hav hav hooow hahaw haw huu

"burada kürtçe hadi oradan lavuk" dedim, o kadar da zengin bir dil işte.
o kadar zengin dilleri varki kendi aralarında bile konuşmaya çekiniyorlar. mazallah dil fakirleşebilir. bilmesek yutturacaksınız. kürtçenin toplama dil olduğunu herkes bilir.
'kürtçe toplama dil vağğğ vuğğ mööö öhhhh ahhhh ohhhh ' tepkilerine neden olan gerçek önerme.
israil destekli abd dolarını arkasına alması zenginliğini ifade ediyorsa doğru önerme. Yoksa toplama dilin zenginliği falan palavradır. Bu boş savı çürütmeye çalışmak dahi anlamsız, maksat herzamanki gibi provoke etmek.
kimsenin nasiplenemediği arada derede gizli kalmış kimsenin farkında olmadığı zenginliktir.

kürtçü faşist narko terör örgütü siyasi kanadından pervin buldan dahi bu zenginlikten nasibini alamamış maalesef..
kendisini bişey zannettiler sözcü yerine koydular, otobüs tepesine çıkartıp eline mikrofon tutuşturdular şu yere göğe sığdırılamayan kürtçe cümlelerden oluşan bir konuşma yaptı, örgütün medyasındaki tercüman kadının ne dediğini anlayamıyorum dedi ve tercümeyi bıraktı.
tantana çıkartıp kafamızı sikmesinler deyyu videosunu da ekliyorum,

http://www.youtube.com/watch?v=NJbOLoO60Dw
herkes olmuş filolog
faşistlere dil atan şahin k
olmuş tam bir dilolog.
faşistlerin rektumunu zorlayan gerçek.
edit : bu cahil faşolar rektumu da bilmez şimdi.rektum anüse açılan vücut bölümü.
kürt faşisti olduğunun farkında olmayan bünyenin hezeyanıdır. faşistin Türk'ü olabildiği gibi kürdü de olabilir.
rektumu gayet iyi bilen rektum verenlerin sıçmığı.

not: yazar burada göt veren demek istedi.

not 2: şahıs belirtmedi.