bugün

üstün ırk muhabbetinin artık baydığı bir gerçektir. Şunu anlayın artık üstün ırk diye bir şey hem biyolojik hem toplumsal olarak yoktur
ne kadar başarılı oldukları tarih boyunca tek bir bağımsız devlet kuramamış olduklarından anlaşılır.asıl ırkçı insanların bu başlığı açan zihniyet olduğunu gözler önüne serer bu başlık aslında.
adolf hitler in kürt olduğu gerçeği bu yadsınamaz gerçeği daha da yadsınamaz bir gerçek yapmıştır.
--spoiler--
Ey insanlar! Rabbiniz birdir. Babanız da birdir. Hepiniz Adem'in çocuklarısınız, Adem ise topraktandır. Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allah'tan korkmaktadır. Allah yanında en kıymetli olanınız O'ndan en çok korkanınızdır.
--spoiler--

kaynak: veda hutbesi.
doğrudur efenim. şovmeni, medya maymunu, spikeri, mollası filan.
maymun ırkına göre baya üstün sayılırsın be yazar .
gelmiş geçmiş en büyük sıçıntıdır.
araştırılmaya değerdir. Kim bilir belki de öyledir.
faşizm kokan hareketler bunlar yersiz gereksiz tartışmalar önce biz TÜRKLER kadar köklü tarihe sahip olun sonra tartışalım. türkiye de asıl faşistliği kürtler yapıyorlar yeri geldiğinde kardeş yeri geldiğinde kalleşsiniz.
üstün ırk yoktur eğer varsa bile bu kürtler olamaz.
Kendini kanıtlama Çabası iÇinde acınası bir başlık. Türklerde üstün ırk değildir. Kimse üstün ırk olamazda . Sorarlar adama neye göre kime göre diye. Faşizmin ırkı yoktur. Her türlüsüne karşıda biz buradayız.
5000 yıllık kürt piramitleri'nin yapımıyla kanıtlanmıştır. 20.000 yıl öncesinde yaşayan ilk amip'in kürt soyundan geldiği de su götürmez bir gerçektir.
En başta tipten kazandığımız içindir. Kürt güzeli diye boşa dememişler.
kürt kavmi gibi olmayan bir olayı örnek gösterip kendilerini önemli göstermeye çalışan dünyaya beleş yaşamaya gelmiş ırktır. he birde kendilerini üstün görürler bunlar.
yanlış olan önermedir. kürt olmama rağmen bunu desteklemiyorum . üstün ırk diye birşey yoktur.
üstün ırk diye bir şey yoktur. olsa dahi tarihinde hiçbir devlet kuramamış ırklar üstün olamaz. hor görmek manasında söylemiyorum. mesela Türkler, ingilizler, almanlar vb. ırklar her zaman bölgesinde hakimiyet kurmuşlar ve farklı ırkları da yönetmişlerdir.
selahattin eyyübi'yi de kürt yaptılar sonunda.. sen çok yaşa 5000 yıllık kürt tarihi. yersen.
(bkz: geldi yine tipini siktimin ibnesi)
Dilini bir yabancının yarattığı ırk.
Aslında ırk da değiller. Avrupa tarafından militan olarak yetiştirilen topluluk oluyor.
Nedense kürtlerin tarihi bir anda selahattin eyyübi'yle başlıyor ve sonra yüzlerce yıllık bir sessizliği bürünüyor. Buradaki çelişkiyi farkedebildin mi kürt kardeşim ? Kafandaki soru işaretlerini gidermek için yardım edeyim o zaman.
(bkz: selahattin eyyübi kürt değildir)
(bkz: kürtlerin tarihi yoktur)
(bkz: kürtler millet değildir)
saçmalıktır. doğrusu için:

(bkz: akp lilerin üstün ırk olduğu gerçeği)
boş beleş sidik yarışı denemeleri.
Ya bi siktirin gidin kardeşler.
hepsi değil ama çoğu hainlikte üstün olduğu gerçektir.
(bkz: #31747461)
Bir çimento çuvalı 50 kg olduğundan dolayı ustamızı alkışlarla yerine gönderiyoruz.
kavimler göçü sırasında herkes batıya göç ederken portekiz-ispanya civarından götüm götüm kaçarak anadoluya gelen, bölgedeki kipçakları asimile eden çingene tohumu ırklardır.