bugün

türkiye'de yaşayan bir türk için gayet doğal olan ve beklenen bir durumdur. hümanist kelebekler, dışı türk içi kürt olan sevgi pıtırcıkları, solculuk oynayan şeker kız candy'ler değerlendirmeye alınmamıştır.
"trafiğin hızla aktığı ana yolda bir tanesinin kullandığı araç ile tali yoldan ana yola kontrolsüz bir biçimde atlaması neticesiyle kaza yapmamıza sebep olacakken zor bir manevra ile son anda kendisine 1 karış mesafe kala durarak burun buruna geldiğim. ve arabadan inen beş kişinin beni dikkatsizlik ile suçlamasına ve birde tartaklamaya kalkmalarından sonra ben nasıl seveyim" dediğim cümledir. beş kişi bir kişiye ayıp değil mi hem suçlu hem güçlüler çarpsam daha iyi olacaktı demek ki .
ısrarla ülkeyi bölmek, hayali kürdistanı kurmak, pkk'ya destek vermek gibi uç davranışlar içindelerse normal durumdur. kim sever böylesini. ama bütün kürtler böyle değildir bunu belirtmek gerekir.
kürtler de sana bayılıyordu denilesi ruh halidir.
daha sevmeyi adam akıllı öğrenememiş olan toplumun,hafızasını boşyere işgal eden konudur.
Kürt kürt diye sevmiyorsan o da seni "Türk" olduğun için sevmeyecektir.Etnik köken ayrımına son!
bölücü olan ve vatanın bütünlüğünü huzurunu tehdit eden pkk yandaşı, destekçisi, savunucusu her kimse ondan nefret etmektir özünde. bahsedilen bir terördür. terörü lanetlemeyen terörist demektir.*
faşizmin kralıdır. kürtleri sevin sevdirin...
tek kelime ile kişiel bir zevktir. nasıl ki çikolatayı seven vardır sevmeyen vardır, bu da böyledir. (bkz: bu budur)

sonra dersiniz, burjuvazi neden oluyor?
ön yargı olarak düşünülen bir durum. bölücü olmıyan kürtler için geçerli olmaması gereken bir durum.
eski dtp li yeni bdp li köpeklerin, ağızlarına plesenk ettiği, demokrasi ve insan hakları savından yola çıkarak, onları ve temsil ettiklerini iddia ettiği gurühu sevmeme ve hatta nefret etme hakkının sonuna kadar kullanılmasıdır.

onlar "biz kürt halkını temsil ediyoruz" dedikçe, biz de temsil edilenlerden nefret etmeye devam edeceğiz. bu böyle biline.
yeni entry girilse de sol frame de görünemeyen başlık.

(bkz: yorumsuz)
olabilir bir şeydir; lakin bunu fazla dışa vurmak doğru değildir.
bir insanı sırf kürt olduğu için sevmemekten bahsediliyorsa karşı olduğum durum. ama adamlar zorla kendinden nefret ettiriryorsa ki bir çğou adamı zorla nazi edecekler illa. nice avrupalı da bizi sırf türk olduğumuz için sevmemekte hatta nefret etmektedir. neyse.
lafı uzatmayacağım; ırkçı değilim sevmeye çalışıyorum bu adamları, zira ülkemizde milyonlarca kürt var. yarın bir gün bunlar benim de karşıma çıkmayacaklar mı? şimdiden onlara kendimi alıştırayım diyorum diyorum ama ne oluyor? evdeki hesap çarşıya uymuyor.

- kürtçe dilinin fonetiğini hiç beğenmiyorum, mümkünse yok olmasını dilediğim bir dil.
- aşırı kavgacılar en ufak bir tartışmada azıyorlar hemen. bir de kürt stili kavga etmek vardır ki, birkaç saniye önceki bir iki kişi sanki mitoz bölünmüşler gibi onlara, yirmilere çıkıyor.
- bir kadın parkta yanlız oturduğu anda hemen yanında bitiveriyorlar. itici ama bitmeyen özgüvenleri var.
- pkk yı desteklemiyomuş gibi görünselerde hepsi genetik olarak içten içe destekliyorlar.
- bu ülkede çoğunluk olan türklere uyum sağlamaya çalışmıyorlar, sürekli bir direnme, bir karşı koyma durumları var.

ne, yalan mı? bu bahsettiğim şeyler ülkemeizin bir gerçeği.
tekrar söylüyorum ben kürtleri sevmiyorum diyen insanların çoğu maalesef sevilmemeye zorlanıyorlar, kürt halkı da kendini sevidiremiyor. ve daha büssürü şey...
(bkz: karşıt kültür)
beni keriz yerine alıyorlarsa kimse kusura bakmasın.

http://www.milliyet.com.t...trafo-ele-gundem-1982872/
ne elektrikmiş arkadaş. ülkenin kalkınmamasının tek sebebi bu sanırım. yoksa milyar dolar kaçıran liderlerimiz miydi ? bilemedim ki..
insan seçmektir . Her insanın iyisi kötüsü vardır bu Kürt bu kötü diye bir kaide yok var diye kabul etmek ayıptır . Hepimiz aynı topraklar içinde yaşıyoruz bazı bölücülerin beyinlere yanlış aşı vurmasına engel olmalıyız , aynı bayrak altında barışçıl bir yaşam sürmek varken insan ayrımı yaparak yaşamak neden ...
Halt yemektir. Illa fasistlik yapacak kadar malsan Ermenilere karşı Rumlara karşı yap köpek.
eşi kürt olan biri(örn; ben) kürtleri severim.
tabi ki; etnik faşist bebek katili apo ve bu insanlık düşmanlerının köpeklerini ve kıç yalayıcılarını, feodal sistemi ve cahilliği hak olarak savunan kürt-türk beyinsizler sevilmez.
insanlık dışı bir duygudur. Çok ayıp. Eldiven var.
demohratih hakh.
ne kadar hayvansever bir insan olsam da, öşek olmaz.
Özelliklerimden birisi.
ALLAH affetsin ama çoğunu sevmiyorum sevmek istiyorum ama kibirlerini, hareketlerini görünce sevmiyorum. ha nefret etmiyorum saygı duyuyorum ama sevemiyorum arkadaş.