bugün

kürt halkına sahip çıkalım kampanyasıdır. Onlara sahip çıkalım, onlara ülke kuralım, onları koruyalım anlamlarına geliyor. Çünki bu halk çok sıradışı ve üstün bir ırktır. ne mutlu bize ki kürtlerle aynı topraklarda yaşıyoruz.
kürtlere zaten devlet sahip çıktığından, gereksiz çağrıdır.
görsel
herkese günaydın! haftalardır burada kıçımı yırtıyorum. "türkiyeyi türklere böldürecekler ayık olun" diyorum. avrupa ve siyonistler planın ikinci aşamasına geçtiler. plan işliyor. bizim ırkçı ve faşist kitle ateşe benzin dökerek bu plana çok güzel hizmet ediyorlar kendilerini tebrik ediyorum. gözünüz aydın ırkçılar iç savaşa doğru gidiyoruz. sen şimdi sayısal üstünlüğüne güveniyorsun ya ırkçı kardeşim. aklından şöyle düşünüyorsun, "ulan bu kürtlerin sayısı en fazla on iki milyon iç savaş çıksa biz bunların kökünü kuruturuz " nah kurutursun kardeşim! sen silahları kuşanıp doğu ve güney doğuya doğru harekete geçtiğinde ne olacak biliyormusun? bütün dünya karşına dikilecek! birleşmiş milletler, avrupa birliği ve insan hakları örgütleri sabırsızlıkla seni bekliyorlar. oyunu tezgahlayanlar onlar zaten. hop dur bakalım diyecekler sana. biz anadoluda soykırım yaptırmayız kürt halkı bizim korumamız altındadır diyerek konuyla ilgili uluslar arası hukuk maddelerini senin gözüne sokacaklar. sen biraz daha ısrar edersen bir saatte bm den karar çıkartıp tepemize bütün dünya bomba yağdıracak ve bizim nefesimizi kesecekler! türkiyeyi cart diye bölecekler işte o gün seni görüp senin suratına tükürsemde iş işten geçmiş olacak. oynananan oyunu şimdi anladınızmı beynini siktiğimin ırkçı, cahil,faşist güya milliyetçi kitle! kimmiş bakalım hakiki milliyetçi? benim gibi bu ülkenin birliği ve beraberliğini düşünerek bu cennet vatanın bölünmemesi için feryat eden kişilermi yoksa sizler gibi avrupa ve siyonistlerle birlikte hareket eden işbirlikçi bölücülermi. bu tür başlık açacak olan bölücüler artık iyi düşünsünler. artık yavaş yavaş tanınıyorsunuz! kendinize dikkat edin. bu millet sizi affetmeyecek...
evlere alıp besleyin. sokaklarda başı boş bırakmayın şeklinde tavsiyelerin olacağı barış çağrısı.
yukarda yazdığım entry'den sonra mesajlar alıyorum.kafası karışık kardeşlerim iyi niyetle soruyorlar "ee ne yapalım ülkeyimi terkedelim, ülkeyimi teslim edelim? " iyi düşünün panpalarım. bu sorun bin yıldır yoktu şimdi neden var? ben bunu söyleyince öbürü oradan zıplıyor " yok yeaa eskidende bu sorun vardı kürt şeyhler devlete başkaldırmıştı" diyor. bir iki tane toprak ağası kuyruğuna basılınca isyan etmiş bu gerizekalı arkadaş bu isyanı bütün bir kürt halkına malediyor. ben diyorumki kürt kardeşlerimiz malazgirtte, kurtuluş savaşında ve çanakkalede kürt kardeşlerimiz bizi yalnız bırakmadılar bizimle birlikte öldüler diyorum, bu ibne yine oradan zıplıyor, "alman ve ingiliz istihbaratlarının verdiği bilgilere göre bu dediğiniz yerlerde birkaç tane kürt ölmüştür" diyor. yanlış okumadınız kendi ağzıyla "alman ve ingiliz istihbaratlarının kayıtları" diyor. çanakkalede nufus kağıdı bile olmadan şehit olan binlerce kürt kardeşimizi görmezden geliyor. bin yıldır bu topraklarda barış içinde yaşadığımız, kız alıp kız verdiğimiz, beraber mutlu olup beraber güldüğümüz kürt kardeşlerimizle bizim bir problemimiz yok diyorum, bu puşt yine oradan zıplayıp " pkk kürt örgütü değilmi? " diye soruyor. terör örgütüyle kürt halkının ne alakası var? pkk kürt halkınımı temsil ediyor sik kafalı! senin algın bu kadar mı zayıf? pkk nın bu ülkede sempatizanları olabilir. kedi kesen satanistlerin bile sempatizanları var bu ülkede. sen beş on bin satılmış terörist kitleye bakarak, on iki milyon nüfuslu koca bir halkı nasıl düşman ilan edersin? sözün kısası panpalarım, ya bu topraklarda yaşayan aynı allaha, aynı peygambere, aynı kitaba ve aynı vatana iman etmiş herkes kenetlenecek ve birbirini kucaklayacak yada bu cennet vatanı paramparça edecekler...
hz.ibrahim'i kafirler ateşe attıklarında, minnacık bir karınca sırtına bir damla su almış ateşe doğru gidiyormuş. etraftaki diğer hayvanlar onunla alay etmişler "vay zavallı senin götüreceğin bir damla sudan ne olur? bu koca ataşe bir damla su ne yapar" karınca onlara ibretlik bir cevap verir " hangi taraf olduğum bilinsin diye bunu yapıyorum" işte kürt meselesinde durum budur panpalarım. mesajlar gelmeye devam ediyor. ben isterdimki bana mesaj yazan arkadaşlar fikirlerini buraya yazsınlar ve herkes istifade etsin. gelen mesajlar aşağı yukarı şöyle" malazgirte, çanakkaleye, kurtuluş savaşına kürtleri neden ortak ediyorsun? onların katkıları çok azdı." bu söylem umrumda bile değil! isterse bir kişi gelsin. malazgirtte kürt kardeşlerimiz taraflarını belli etmişlerdir. sayıları hiç önemli değildir. hayır diyecek olan ingiliz tarihçi ağzıyla bana cevap verecek olanın yedi ceddini sikeyim. kurtuluş savaşında kürt kardeşlerimiz taraflarını seçmişlerdir. sayıları hiç önemli değildir. hayır bu yanlıştır diyen olursa onun kalıbını sikeyim.çanakkalede kürt kardeşlerimiz taraflarını seçmişlerdir sayısı hiç önemli değildir. hayır böyle bir şey yoktur diyenin karakterini sikeyim. gelelim bu güne, bu gün kürtlerin yüzde doksanbeşi diyorki "biz türkiyeden bağımsız bir toprak ve devlet istemiyoruz. türkiye cumhuriyeti devleti vatandaşı olmaktan bir şikayetimiz yok. ama biz kendimizi ifade etmek istiyoruz biz kürdüz bizimde konuştuğumuz bir dil var bunu korumak ve yaşatmak istiyoruz. biz ezelden beri kürt idik yine öyleyiz aynı vatan toprağında yaşıyoruz bizi itip kakmayın. bin yıldır hep türklerin yanında olduk ve bunu devam ettirmek istiyoruz. bu kin ve nefret niye? kürt halkını pkk ile karıştırmayın pkk bizimde kadın ve çocuklarımızı öldürdü. köylerimizi yaktı.bu örgütü kim kurdu ve kimler kullanıyor türk halkı bunun muhasebesini yapsın" diyor. benim kanaatim bu sese kulak verilmelidir...
hayvanları koruma derneğinin yapmış olduğu kampanya olsa gerek.