bugün

Özellikle Facebook, twitter, ekşi, itu, inci ve buradan Kürtlere laf eden, hakaret edenlerin içlerinde olduğu gerçektir.

Burdan Kürtlere laf eden hiçkimsenin maçası yemez ki gidip burda soylediklerinin %1'ini bir kurdun yuzune soylesinler... Anca klavye delikanlısı bunlar... işe yaramaz aciz ve kişiliksizlik ornekleridir.

Edit: Gorulduğu üzere hepsi laf bunların.. Öyle bir yazıyorlar ki sanki anaları bunları eyfel kulesinin altında doğurmuş da Kürtler afrika kabilesi... Olm işiniz gucunuz laf lan.. Madem o kadar asil, guçlu, cengaver, yiğit gençsiniz gidin bir kürdün suratına söyleyin bu yazdıklarını. Ahahahaha. *

Ha bir de Kürtleri direk terörist olarak algılayan bağnaz kesim vardır ki ona söz bile edilmez.. Allah ceza olarak zavallılığı vermiştir ona...

O değil de herkesin ağzında bir "kavgada birden çoğalıyorlar" mottosu dolanıyor... Yahu hiç mi şahit olmadınız ocaktan bir liselisin ocaktaki diğer liselileri getirip, dayak yediği insanı göstererek "beni bu dovdu işte reyiz" diyip dayak yediği elemanı dovdurduğune?! Kendine ne sokarsın bilmem ama azıcık akıllı olun. (bkz: iğneyi kendine çuvaldızı karşındakine batır)
sen benim kaç tane kürt dövdüğümü biliyor musun? şeklinde çürütülen gerçek.
kürt denen orta çağ müsveddesinden korkmayan bir insan ya delidir ya da kolay ölüm istiyordur. Tarlasına inek girdiği için 44 kişiyi çoluk çocuk demeden öldüren, sokak ortasında 3 kişi birleşip döner bıçağıyla adam kesmeye kalkan canlıdan kim korkmaz! tek başına başı öne eğiktir kürt denilenlerin.

cebinde emanet varsa kraldır keko! gelecek kaygısı olmadığı içinde 5 saniye içinde cinayet işleyecek potansiyele sahiptir! allah uzak etsin....
kürtlerin barbar olduğuna delalettir.
Başlıgı açan yazarın kaşınması belkide kürt olması nedeni ile yazarımıza sövesim var. Kürtlere laf eden bir korkak oldugumuzu nasıl düşünebiliyorsun çok merak ediyorum. Kaşınması sebebi ile açtıgın başlıgı kapatabilirsin.
10 bin yıllık kürt tarihinin kahramanlığını bilen korkakların yaptığıdır.
ulan Allah'ın kekosu, sosyalleşme nedir bilmezsiniz, sonra da ileri medeniyetten bahsedersiniz.
çok sonra anladım korkakların çenelerinın düşük oldugunu.
inlere saklanıp askere pusu kuranlar, beşikteki bebelere, ak sakallı ihtiyarlara, kadınlara ve dahi genç kızlara kurşun sıkanlar, şantiye basıp işçi kaçıranlar,silahsız 33 tane fidanı kahpece vuranlar, öğretmenin bile canına kastedenler, otobüs durağında bekleyen genç kızı cayır cayır yakanlar, yüzlerini gözlerini kapatıp etrafı savaş alanına çevirenler.... evet sana söylüyorum gerizekalı sana. siz öyle cesursunuz ki çocuklara taş attırıp onların arkasına sığınacak kadar korkusuzsunuz.
Vatanını seven kürt, kardesdir candir.
Bölücü ve hain kim olursa olsun yedi düvelini sikeyim.
Bizler buralardayiz, korkak olanlar dağlardaki Inlerinde.
insanların birbirine nasıl kırdırıldığının iyi örneklerini okuyorum üzücü.
Kürtlere laf eden insan korkak değil cesurdur çünkü kürtler bir tartışma, kavga sonucu bir bakarsınız ki 20 30 kişi olmuşlar. Tabiri caizse it sürüsü gibi saldırırlar adama. Bu yüzden tek bile dolaşmazlar zaten ama lafa gelince kendilerini kahraman ilan edecek kadar da küstahtırlar.
Kürt döverken 2 kez parmağımı kırdığımı söylesem. Kürtler her zaman korkaktır bıçak çeker silah çıkarınca abi bokunu yiyem diye ağlar.
Yalan yanlış sözdür.

Kavga esnasında çoğuna oçe dedim ve hâlâ yaşıyorum. Ya kabul edip susarlar, ya da saçma sapan cümlelerle insanı yaşamdan soğuturlar. Ayrıca öyle 3-5 kişi olmadan da bir halt yiyemez bunlar..
doğru değildir. senin ülken olsaydı ve pis küçük böcekler ülkeni bölmeye çalışsaydı hoşuna gider miydi?