bugün

çok haklı sebeplerden ötürü ortaya çıkandır.
bugün başıma gelen bir olaydan yola çıkarak ;
bu etnik döküntüden olan iki kadın , başları da türbanlı , markette arkamdalardı , sıra bekliyorduk , malum bu insanlar medeniyetten mahrum oldukları için sırada beklemiyor , başkasının önüne geçmeye çalışıyorlardı.
kadın en sonunda arkama geçti elindeki eşyaları koyarken de sırtımı deldi bu mahlukat , bir de üstüne üstlük utanmadan k*rtçe konuşuyorlardı , suratlarından pislik akıyordu , yine , fatihin ara sokaklarında bonzai içip , gelen geçene laf atan delikanlılıarın anası olmaları büyük ihtimal , aynı dili konuşup birbirlerine çok benziyorlar çünkü.
ilerlememize en büyük engel bunlardır , artık buna dur demeliyiz.
ayrıca (bkz: kürtler)
kokuyorlar. çalışmıyorlar. cahiller. kabalar.
hdp ye oy verip pkk ya destek verdikleri için.
Mutsuzluğunuzu koşullara ve kişilere bağladığınız için kürtlerden nefret ediyorsunuz.
okul yıkıp , öğretmen dövdükleri için.
Pkk ya oy verenleri geç insani değeri yüksek bir halktır.
islamın kelime anlamı teslimiyettir. allah inanıp iman etmek için mantık çerçevesinde kalıp düşünmek şart. Eğer ki her şey vardan oluşmuşsa o zamanda, Temelde kendi kendini yaratıp yok'u bile yaratan allah'a inanmak şart. eğer ki bir insan varda oluşan bir şeye inanıp yani belirli moleküllerin milyonlarca yılda evrimleşmesine inanması hatadır peki o molekülleri yaratan kim diye sorduğumuzda cevap yok. Bazısı kendi kendine yarattı der be adam moleküller kendi kendine yaratır ama Haşa Allah kendi kendini yaratamazsa o zaman Haşa onu yaratan başka bir şey vardır. Ve yine onu yaratan başka bir şey ve yine onu yaratan başka bir şey bu sonsuza kadar gider velhasıl sen beğensen de beğenmesen de nefsin kendinden üstün biri görse de görmese de Allah var ve ortağı yok hiçbir şeye ihtiyacı yok her şeyin ve herkesin ona ihtiyacı vardır. Müslümanların ölme sebebi ise şehit olmalarıdır hiçbir şehid mükafalandırılmadan ahirette kalamayacağı aşikar ve unutmayın Allah sabredenlerledir her şey güllük gülistanlık olsaydı kıyamet nasıl olacaktı bir düşünün. Son bir şeyle noktalamak gerekirse bu dünyayı yaratan Allah aceba ondan daha güzel olan cenneti ve azabı şiddetli olacak cehennemi yaratamaz demek büyük bir hatadır.
ŞiMDi Irkçılığı bırakın!
çok kabalar. daha bu gün ankarada bir süpermarkette karşılaştım 2 tane kürt mahalle karısı ulan sik kadar yol zaten yan yana durmuş " vuga vaga guga muga " diye sohbet ediyorlar. pardon diyorum yol vermiyorlar. daha çok neden var hangisini sayalım doktor ?
elektriğini batıdakiler ödediği için.
ansiklopedi olur aq.
askerde mehmetçiklerimizi öldürdükleri için.
Öyle bir ırk yoktur Gözümde ama nedenlerine gelince tek nefret etme sebebim kürt olmaları. Peygamber de olsa saymam o inançdan vazgeçerim Dinden soğurum ne illet nalet şeylerdir onlar nefes almalarına bile bu kadar düşmanken neden diye sormak az kalır.
Ülkeyi bölmeye çalıştıkları için.
kürtlerin hepsi pkklı değildir .
içlerinde gayet iyi insanlar vardır . benim yengem kürt mesela dayımın ilk eşi başka adam için 2 çocuğunu terk etti çocuklar ortada kaldı şimdi kürt kızı bakıyor bazı kürtler türklerden daha iyi ben batılıyım yanlış anlaşılmasın.
yol acik olmadigi icin hasta cocugunu tedavi ettiremeyince ölen,birde o cocugunun ölüsünü torbada devlete götüren halkdir.buna ragmen dalagini siktiklerim diyerek 3-5 sorumluyu mihlamadigi icin cok nefret ettigim halk..hani bu hökümet duble yol yapiyordu,orasi memleket topragi degil mi amk.yol ,as,is olmayan yerde niye dursunlar.biran önce özerklik verilmesi gerekir ,icislerinde kendi baslarina hareket etmeliler.
ülkeyi bölmeye çalıştıkları içindir.
devletin oraya gönderdiği öğretmeninden, doktoruna, polisinden, jandarmasına kadar herkesi şehit etmelerine; devletin de orası için yaptığı tüm yatırımları baltalamalarına rağmen sonra utanmadan sıkılmadan dövlöt bize bakmiyr demeleri...
ne kadar faşizan , ne kadar emme basma tulumba usulu beyne sahıp olanların yaptıgı soylemlerdir . ne zaman ki cogunlugu 3 5 kişiden ayrı tutacak beyne sahıp olursanız dunyanın en buyuk erdemi olan insan mertebesıne ulaşarak utanacagınız açıklamalardır.
Devlet istediği için nefret ediyorsunuz. bir avuç zeka özürlü kürt de bunun için size yardımcı oluyor. benim zavallı milletim de anında yiyor bunu.
Kürdistanı kuracaklarını düşündükleri için ki asla olmayacak , atatürkü sevmedikleri için , otobüste bağırarak konuştukları için, genç kızların poposuna baktıkları için , yüzsüz , kaypak , yalaka oldukları için , say say bitmez he bide mitozla çoğaldıkları için .
Kızlara yiyecekmiş gibi baktıkları için bölücü oldukları için Türk vatandaşı oldukları halde kürtçe konuştukları için.
Mutsuz olmaktır. insanların mutsuzken suçlayacak kişi ve koşulları öne sürerler. Halbuki bu gün mutsuz isem geçmişti yaptıklarımdan dolayı böyle oldu. Demedikçe mutlu olamaz.

S. Ronald Coveyden alıntıdır.(100 yılın filozofu)
K*rt mü ? K*rte ü yok Yavuz Sultan Selimin zamanında güneydoğu bölgesine yaptırdığı çeşmeyi yıkmaları üzerine K*rte su da yok dediği aklıma gelir .
Ailemden bir canı kopardıkları için. En doğal hakkımdır benim.
nefret edenlerin faşist oldukları için olabilir mi?