bugün

'kimin ülkesinden kimi kovuyorsunuz' dediğimdir..!
Geldi yine tipini si...
Kendi topraklarımızı bırakıp nereye gideceğiz? Saçmalamayın, biz hep buradaydık ve olacağız. Biz ülkenin bel kemiğiyiz. Kendi yurdumuzdan gidecek halimiz de yok. Bizden rahatsız olan varsa gidebilir.
Bağdakini kovan dağcıları sevmeyiz.
ne güzel olur lan milli gelirde hollandayı geçeriz .
görsel
Nereye gidiyorsunuz? Hayırdır.
Ay hadi inşallah, mutlu yollara.
Dedi caesar.
(bkz: Gerçek mi lütfen gerçek olsun çünkü)
Lan oturun oturdugunuz yerde sizi kim kabul eder Elektirik bedava su bedava devlet bize bağımıyı daha ne istiyonuz.
türkler için hiçbir sakıncası olmayan eylem. burası türkiye ister kalır yaşarsınız, ister defolur gidersiniz... biz burada herkese kapımızı açmış enayi bir millet olduk zaten. suriyeliyi al besle, kürdü al besle. oh. sanki ülke türklerin değil suriyeli ve kürtlerin. veya bir başkasının...
türk olarak bende terk ediyorum veya edecek yer arıyorum. o zaman türkiye suriyelilerindir.
kurtuluş savaşında omuz omuza savaştığım insanlar tarafından, kuruluşuna benim de bir tuğla koyduğum devlet tarafından ikinci sınıf insan muamelesi görseydim ben de çekip gitmeyi alternatif olarak görürdüm. lakin gitmemelerini ve bu ülkede herkesin insanca yaşaması için beraber omuz omuza mücadele etmeyi dilerim.
kuzey ırakta operasyon bugün başlamış. o yöne doğru terk ederseniz daha iyi olur.
(bkz: toplu temizlik).