bugün

hiç bir şey olmayacaktır.
(bkz: türkler olmasaydı babanız olmazdı)

edit: başımda kalmış bir başlık. bana gelen başıma başlık bırakana gelsin.
kürtler iş bırakırsa amele ithalatina başlar türkiye.
En çok taksim'deki gay/ straight clubların/ saunaların müdavimi müşterileri üzülür. Adamlar bildiğiniz seks işçiliği yapıyorlar orada.
inşaat sektörünün çöküşünü işaret eden görüştür.
kürtler candır , pkk sempatizanları değil ! bu kadar basit .
aksarayda karı satarak iyi ticaret yapanlarda var !
önce başlamaları gerekir...
kürtlerin çalıştığı nerede görülmüş'ki görüşüne 5-0 mağlup olacak görüştür.

çalışan kürt şimdiye kadar pek görülmemiştir. içlerinde 1-2 numune vardır onlarda kendilerini kürt sanan başkalarıdır. Kürt; bir işi ucuz yapar ama en berbat olanını yapar. Hem iş sahasındaki ücretleri düşürür hemde kalitesiz çalışır yaptığı hiçbir işin hakkını vermez.

Garsonu ter kokar. gerçi bu standart kürt paketinde olan özellik alayı kokar.

Avukat olanı çarpmaya kalkar.

Doktor olanı hastayı taciz eder.

işçi olanı 50 liralık inşaat yevmiyesini 30 liraya çeker 5 saat ya çalışır ya çalışmaz geri kalanı sağda solda voltada geçer. yaptığı sıva 3 günde iner. duvar yumrukla iner.

neyse... daha fazla kürt demek istemiyorum.
kalk yerine yat.
(bkz: türkler olmasaydı babanız olmazdı)
(bkz: yav sen bırak yeter ki bırak)
ülkeye büyük yarar sağlayacak olay kalite artar bir de toplanıp gitseler değmeyin keyfimize yanlarında giderken rte yide götürürlerse 5-10 yılda türkiye avrupa gibi bir yer olur.
kürtler işi bıraksa en fazla inşaat sektörü durur, oda sorunmu amınakoyim prefabrik ev alırız koçtaştan, vidalarını sıkıştırıp mis gibi 2+1 ev yaparız.
iş bırakırlarsa inşaat sektörü durur,Didim'de dans ve eğlenceler biter,dolandırma çek senet işlerinde azalma olur,yolda giderken sataşan azalır,Ege'ye göç azalır.Bu gibi durumların olabilmesi yüksektir.
insaat sektoru birilerinin kucaginda patladi.

ameleler zorunlu is birakacak...

gorelim bakalim olacaklari?
(bkz: eleştiren kürte doyduk üretecek kürt nerede)
fasulyenin kendini nimetten görmesidir.
iş değil yaşamayı bırakın bi defolun!