bugün

kürt halkının yıllardan beri hükümeti devleti ve yeri gelince tüm türkiyeyi eleştirmesi , ama ne üretime ne de devlet ekonomisine , kalkınmaya katkısının hiç olmaması durumudur.
sürekli eleştiriye doyduk , üretecek kürt nerede..
inanın şuan bağımsız bir devlet olsalar ekonomileri ilk yıl çöker, türkiyeye bağlanmak için örgüt kurarlar. Açık ve net.
Bu ülke insanın en büyük sorunu en olmadık meseleye odaklanıp asıl meseleyi unutmasıdır. Ve eminim bu başlığı açan da bu konu hakkında bilgi sahibi olmadan açmıştır. Insanların daha ne kadar kürt olduklarını bile bilmedikleri bir ülke burası. Nasıl iş gücünde ki payları yada yerleri hakkında ahkam kesilebilir ki? Ama insanların atıp tutma ihtiyaçlarını karşılayacak çatılar olmalı her daim... Bunu da forumlar karşılıyordu en son. Ya da haber sitelerinde ki spekülatif haber başlıklarının altında ki yorum kutuları...
barzani bizim meclisin onda birini doyuruyorum diye hava atıyor. eskiden kıroyum ama para bende derlerdi, şimid kürdüm ama para gani diyecekler.
barzani bizim meclisin onda birini doyuruyorum diye hava atıyor. eskiden kıroyum ama para bende derlerdi, şimdi kürdüm ama para gani diyecekler.
sıçtı cafer bez getir nevi bir başlık olmuştur.
kürtlerin sürekli eleştiri yaptığı düşünülürse, doğru olan önerme.
" sen ağa ben ağa, ineği kim sağa " atasözünü akla getirir.
Aptal insana doyduk akıllı insan nerede ams/k.