bugün

soğan kürt ün elmasıdır.
anonim
yaslanma kürde siker götünden.
Nerde gördün bir faşo
git ona sür bro
Eğer yapamazsan bunu
Sok ona koca boru. (Olmadı ama idare edin.)
ben demiyorum yavuz sultan selim diyor. aynen alıntıdır. http://www.youtube.com/watch?v=1s2gbRhw8c8

Kürde fırsat verme Ya Rab

Dehre sultan olmasın

Ayağını çarık sıksın

Karnı bile doymasın

Vur sopayı al haracı

Asla iflah olmasın

Ol bu çeşmeden gavur içsin

Rum içsin

Kürde nasip olmasın

Vasiyetim oldur kim,

Kürd bin kere yalvarsın.

inanma, kanma.

Yakana bit, kapına Kürd dadandırma
ırkcıları, serefsizleri ortaya cıkaracak sozlerdir. moderatörler uyuyor herhalde.
sanki kürt bisiklete binmiş. eline iş yakışmayanlara söylenir.
Bul bir Kürt iki sürt bir dürt. Çaylak yazarın besteleri...
hiçbiri yavuz sultan selim'in ağzından çıkmayan uydurma sözlerdir.

allah'ın öküzü. yavuz selim dediğin adam serbest ölçüyle şiir mi yazar? en basitinden? zırcahil.

bu sözlerin, iran seferi öncesinde yavuz'un kürd aşiretleriyle yaptığı ittifakı kendine yediremeyen ülkücü veya kızılbaş türkler tarafındam uydurulduğunu düşünüyorum.
evliya olsa sokma avluya şeklindedir.
olsadan kürtten evliya
sakın sokma avluya.
* saldırgan ırkçılar tarafından söylenmişse kaale alınmamalıdır.
Bir Kürt asla bir Kürt değildir. Cebinde bir başka Kürt daha bulundurur. Cep kürdü.

evlerden ırak amk.
kürt kürtün eşeğine muhtaçtır.
islam , ırkçılığı reddeder. kürt. ( başlıkla alakalı olsun diye adını yazıyım dedim )
yukarıda yazılan tüm sözler insanlık ayıbıdır, aslolan insani değerlerdir.
üzücü olan malesef bu sölerin hala söylenmesi ve yeni nesile de aktarılması.
Kürtler Türk ırkının bir mensubudur. Çerkesler gibi özbekler gibi tatarlar gibi lazlar gibi. Bazılarının 36 etnik grup diye tanımladığı türk milletini 36 parçaya ayırma girişimlerine önayak olacak, milliyetçi her türkün kınaması gereken sözlerdir.
Çok efendi çok saygılı bir millettir. Hele ki büyüklerine karşı saygıda asla kusur etmezler. Kardeşlerimizlerdir. Ayrıca dikkat ederseniz hepsinin gözleri çok güzeldir. *
vatanını milletini seven gerekirse bu uğurda canlarını verecek kişilerdir kürtler. - bir kürt.

yani bende inanmiyorum ama 2 sazan çıkıp inanır belki.
dağda kurtun ,

pazarda kürtün sürüsünden korkacaksın.
Irkçı ibnelerin uydurduğu sözlerdir. Allah belanızı versin ibneler. insan olun biraz. Hepimizi allah yarattı. Allaha karşı mı geliyorsunuz?