bugün

türk atasözleri içersindeki doğruluk payı en yüksek olan genel leme.
(bkz: said nursi)

not : genel leme kelimesi bilerek ayrı yazılmıştır.
yurdum monosakkaritinden bir vecize daha.
(bkz: eğitim şart)
faşizmin son durağının işaretçilerinden olan sözdür. dal lamalıktır.

not: dal lama kelimesi bilerek ayrı yazılmıştır.
(bkz: allah türk tür)
almamaları isa bet olmuş
not: isa bet bilerek ayrı yazılmıstır.
(bkz: ahirette ırkçılık)
doğrusu kürtten evliya çıkmış cennete almışlar olacak.
doğrusözenehacet.

not: cümlenin tamamı bilerek bitişik yazılmıştır.
kürt evliya, molotof kokteyli kullandığı için cennete girememiştir.
(bkz: kaka kürtler) *
Cennet'te ırkçılık sökmeyeceğine göre, bari bu dünyada sürelim sefamızı düşüncesiyle açılan başlık.
ırkçıların can simidi gibi yapıştığı çakma "atasözü."
sözlükte oluşundan nefret edilen yazar türlerinden bir tanesi yani ırkçı söylemidir.
ne kadar rezil bir laftır. (bkz: kürt) diyoruz yav, elli bin defa diyoruz; ekmeğinde, emeğinde, helalinde, çalışan adamlar var diyoruz.

yav, yazıklar olsun nedir bu iğrenç ve yalan milliyetçiliğiniz sizin? oturduğunuz yerden bu devlet bu millet adına tek birtane işe yarayacak birşeye imza atmadan sadece boş konuşmanız neden?

oku deriz okumazsınız, üniversite okumayacaksın zaten belli bari liseyi bitir insanların içine nifak tohumu ekme deriz yapmazsınız, bu interneti yapanın edenin bazen eline ayağına dua ederken bazen yedi ceddine, sizin gibi cibilliyetsizler tarafından sövmek zorunda kalıyorum, tek bildiğiniz sağdan soldan iki kelime duyarak ideoloji sahibi olmanız.

konu hakkında kouşacak iki kelimesi olmadan, kürt sorununa dahil sadece bu cümleyi söyleyebilen beyinlerden, inanılmaz şüphe ediyorum!

acaba kürtten çıkan evliyayı neden cennete almamışlar, canım ciğerim?

el kadar kıza tecavüz eden, türklerin "yavşak olanları" cenneti doldurmuş diye olmasın?
zira sizin zihniyete göre cennete gidecek tipler o sakalını siktiğimin tipleri değil mi?

neyse gene anlamayacaksınız ama artık pek umrumda da değil. ben artvin'liyim, "karadeniz bölgesi kürtlerden nefret eder" derler.

adamın adam olanından nefret edilmez, adamın yavşak olanından hicap edilir bizim oralarda. yani en azından kendi coğrafyam, artvin için bu böyle.
(bkz: doğru söze ne hacet) *
(bkz: kürtden evliya koyma avluya)
a hi ret te ne o lac ağ ı b elli o lm az.
not: yazı bilerek böyle yazılmıştır.
O zaman allah yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar