bugün

evet arkadaşlar; biliyorsunuz ki hükumetimiz kürtaj hakkında bir karar aldı. şimdi bu karar iyidir ya da kötüdür burasına girmiyorum, benim girmek istediğim bazı iğrenç türk kadınlarının meseleyi ne sikim bir biçimde anladığıdır.

burada önemli olan bebek değil mi? elbette ki bebek...
cinsel ilişkiye girme diyen var mı? elbette ki yok...
cinsel ilişkiye gir diyen var mı? elbette ki o da yok...
gebe kal diyen var mı? yok...
gebe kalma diyen var mı? o da yok

soruyorum? ne yarrağıma bu mevzuyu benim bedenim benim kararım mevzusuna getiriyorsun!!!

soruyorum? bu konunun senin iğrenç ve tiksinç bedeninle ne alakası var da benim bedenim benim kararım diyorsun.

o zaman benim çocuğum benim kararım, öldüreyim gitsin... var mı len böyle bir şey kültürel yoz!!!

NOT: bebek yumurtada büyüseydi ne olacaktı cahiller? o zamanda benim yumurtam benim kararım mı diyeceksiniz!!!
bebeğin saksıda büyüdüğünü zanneden yazar zırvası. kadının bedeninde büyüyen bebeğin akıbetine yasal süre çerçevesinde kadın karar verir. doğurmak istemiyorsa doğurmaz. kimse bir kadının bedeninde zorla bir bebek büyütemez. bu kadar basit. bu yüzden elini bedenimden çek diyor. haklı olarak çek diyor!
peki bugüne kadar nerdeydi aklınız? 10 yıldır iktidarda olmalarına rağmen kürtaj hakkında tek kelime etmeyenlerin izin vermesiyle konuşanlardan bir zırva.
baştan sona yanlışlar içindeki bu iddia bulutu ile kimseyi gölgeyebildiğiniz yok. ahmaklığınızı beyan edercesine kustuğunuz olmamışlığınız ile ancak kendinizi lekeyebilirsiniz. "soruyorum, soruyorum" gazlarını kenara koyup, oturup iki dakika google ile ulaşabileceğiniz yanıtları ben buradan bedavaya eşek eğitir gibi yazmam. otur, oku, araştır, öğren. seni adam gibi eğitemeyen öğretmenine, çevrene, ebeveynlerine kız. anlıyorum aptallığının suçunu karşıtlarında arayarak kendini gerçekleştirmiş oluyorsun. ama kale alınamaz konumdasın. kısası böyle bir türk kadını yoktur, olmamış insanlar, kirli beyinler, yoz insanlar vardır.
olayın bebekte olmadığını bilen türk kadınıdır. kürtaja izin verilen dönemde canlı olan şey bebek değildir. bebek olarak görülse bile bir annenin o canlıyı aldırma kararı bir sabah kalkıpta ay ben istemiyorum diyerek vereceği karar değildir.
daha iğrenci için ; kürtaj yasağını iğrenç vanijasında gören türk kadını.
(bkz: ayse arman)http://www.yerelgundem.co.../2012/06/07/b92cd6f_o.jpg
photoshop lu fotoğraf yayınlayan ayşe armandır.
bi taraflarından anlaşılan bir olaydır.
akp yada chp veya diğerleri kimin dediğinin öneminin olmaması gerek orda belirtilmek istenen düşünce kürtajın günah olduğu ve her çocuğun, sağlık durumunu tehtit etmediği sürece doğurulması gerektiğidir. sen istediğinle yat kalk kime ne çocuğa zarar verme yeter. eğer istemediğin taktirde çeşitli korunma yöntemleri de var. eğer tecavüze uğradıysan da allah'tandır diye sabret elbette karşılığı büyük olacaktır. derdi veren allah dermanını da esirgemeyecektir.
ahlakçı faşizmin hedefindeki türk kadınıdır. bu çarpık zihniyet, tecavüze uğrayan kadını öldürmeyi veya intihar etmesini veyahut doğurduğu çocuğunu öldürmeyi daha uygun bulur. kürtaj, bir hak olduğu kadar, bütün bu aptalca çözümleri de bertaraf eder.
o kadin o kadar merakli ki bebegine kiymaya. Orda burda annelik diye sikik sikik konusur ama kurtaj yaptirmak ister. Isin din kismini bir kenara birakirsak eger; bu ulkede cinayetin cezasi var mi? Elbette. Peki henuz gozlerini acmamis bir cocuga kiymak cinayet degil mi? Tabi ki cinayet hatta o masum cana kiymak cinayetlerin en buyugu. Simdi o sikik sikik konusan fakat insanliktan bi sikim nasibini almamis orospunun hatasinin cefasini nicin masum bir bebek cekiyor ya hu? Bi siktiriniz gidiniz efendim.
Not: ben bu kadar kufur etmem ediyosam vardir bir sebebi.
insan isterse çocuk sahibi olur istemezse olmaz.. bu işin belli bir yasal süresi vardır.. bunu değiştirmek kancıklıktan başka bir şey değildir.. devlet insanların çocuk sahibi olup olmayacağına karar veremez.. düşünce tarzınıza attırayım..