bugün

Zamanında yasaklardan dersini alamamış olan hükümetin iç güvenlik paketi ile "örgüt kıyafetine benzerliği" nedeniyle yasaklanması gündemde.

Bukalemun olan Kendileri zamanında aynı kıyafetleri seçim öncesi propaganda amacı ile de kullanmışlardı. Evet 2015 yılında milenyum çağında kimin ne giyip giymeyeceğine "devlet" karar veriyor.

http://www.yuksekovahaber...u-sapik-icinde-149084.htm

Unutmayın her yasak kendi isyancısını yaratır.
(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
(bkz: ben bu sekil giyinirim bu bayan su sekil giyinir)
mantıklıdır.

pkk ya destek oluyolar bu şekilde, o yüzden orosbunun doğurduğu pkk lıların elbisesini giymek yasakalnmalı. pkk lı kızları grupdan çekip eşeklere s...meli önce tabi.
Türklerin ülkesinde geçerlidir.

Yasağı beğenmeyen kekolar siktir olur gider kendi ülkesine. Benim milletimin insanı saçı sakalı uzun diye okula alınmıyor adamlar terörist kıyafetiyle neden gezemiyoruzun derdinde. Bir de isyan edecekmiş sikikler. Gel de sövme şimdi bunlara.
bildiğiniz yasak işte sigara alkol gibi baş urtusu gibi inatlasiyor daha dikat çekiyor.
" smokin mi giysinler " dedirtir. şaka gibi.
21. yüzyılda ne yöresel kıyafeti diye sordurtmuştur. yalnız çok ilginç ben bu tiplerden almanya'da da hatta göçmen nüfusun çok az olduğu bir bölgede de gördüm. adam utanmadan sıkılmadan, medeniyet ve modernite kavramı ile taşak geçercesine bahçevan kıyafeti ile dolaşıyordu ortalarda. führer'in ülkesi ortadoğuluların tabanlarıyla eziliyor diye üzülmüş ve günümü mutsuz geçirmiştim.
Rihanna giyince moda denir kendisine birşey denilmez,
görsel

Ama bizim helin ile heja giyer "yassak" denilir.
görsel

iki yüzlü bukalemunlar.
Kürtler kefen giysin kefenden başkası onlara yakışmaz.
en iyi kürt ölü kürt..
Özgürlüğe darbenin farklı boyutudur.
kürt denen insanların geleneksel kıyayetlerinin, çok iğrenç ve göz zevkini bozan bir görüntüsü olduğu için yasaklanması uygundur.

ayrıca giydikleri paçavralar kılık kıyafet devrimine aykırıdır.
avrupanın önünde bizi küçük düşürücüdür.
Yöresel kıyafet kültürdür. Yasaklamak farklı kültürlerin bir arada olduğu çok kültürlü ülke yapısına aykırıdır.

Faşist denilince de zaten başka br şey bilmezsiniz derler.
çözüm sürecini bitirecek gelişme ne demek lan yöresel kıyafetleri yasaklıyorsun.
Anayasaya göre sakal bırakmakta suç, havada kalacak bir yasaktır.
Tc nin yaptigi son faşizan davranişlardan biri.
Yıllardır türbanı savunan bir hükümetin bunu kaldırması iki yüzlülük olarak değerlendirilecektir.
kıyamam ya çok şekerler. gerilla kıyafeti yöresel kıyafet, demir bilyeler oynamak için, molotof kokteylini içiyoruz, puşiyi soğuktan korunmak için takıyoruz, keleşle müzik klibi çekiyorduk, çocukların başını taşla ezdik ama bizim sokağa dökülme çağrımızdan kastımız bu değildi, üniversitede adam öldürürüz ama onlar bize saldırdı vs vs...

herkes sizin kadar geri zekalı değil farkında mısınız? hatta sürekli zeka konusunda aşağıladığınız akp bile sizinle oynadı oynadı bir köşeye bıraktı. adamlar sizi sadece bir oy deposu olarak gördü, şimdi de ihtiyacı yok artık.

imperium guard'ın dediği gibi sizin sonununu kampüslerde linç etmeye kalkıştığını mhp falan değil bizzat yol arkadaşınız, kankanız getirecek. ve daha kötüsü halkın yüzde80i bu konuda adamların arkasında.
Kendileri aynı giysileri giyen barzani nin kölesi olabilirler ama giysilerini yasaklarlar.
güncel Önemli Başlıklar