bugün

allah vergisi bir çirkinlikleri var. feministlikten soğutuyorlar. töbe töbe.
Kıza Açılmaya cesaret edemeyen, eziklik duyguları karakterine çoktan sirayet etmiş dangalakların çamur attığı kızlardır.
He onlar çok çirkin sizler birer okyanus esintisi, bahar ferahlığısınız aynen.
çok güzelleri de vardır çok çirkinleri de. anadolu kızı işte, genel olarak hepsi aynı.

diyarbakır'da askerlik yaparken çok güzellerini görüyordum, valla bakmıyordum desem yalan olur. ama yanımdan geçerken konuşmalarını duyunca bir garip oluyorum. hani kınamıyorum tabi ki ama görüntü çok kibar böyle şiveli türkçe konuşunca bir değişik oluyor insan.

neyse, aşağılamayın insanları amına koduğum embesilleri. kadını genel olarak aşağılamanız bitti şimdi de ırklara geçtiniz.
bıyıklıdırlar.
Çok güzel kadınlardır. Esmer tenleri, yeşil gözleri, ekseriyetle kıvırcık ve sık kalın telli saçlarıyla mistik Bi havaları vardır.
Allaha yakin bana uzak olsunlar arada kültür farki var.
Bide onun sikik asireti ile ugrasilmaz.
kürt erkekleri bile eşekleri tercih ederler.
Erkeklerinin eşeğe yönelmesi dışlanmaları için yeterli bence.
görsel
pkk sempatizanlığı yapmadıkları sürece normal sıradan insanlardır. terör yandaşıysalar eğer ağır orospu çocuklarıdır.
Sözlükte iyi olan biri var.
sosyal mesaj veresimi getiren kızlardır.

kadın üzerinden nefret kusmayın. kadınları kürt, türk vs diye ayırmayın. genelleyip etiketlemeyin. biliyor musunuz burdan çok iğrenç görünüyorsunuz.
ooo hem cinsiyetçilik hem ırkçılık. ortalık karışacak. evet.
iğrenç kokmasalar güzel kızlar aslında.
Kürdish versiyondur. Bıyıklılarida mevcuttur ama enderdir.
normal insanlar işte. güzeli, çirkini, iyisi, kötüsü var. ırkçılığınız mide bulandırıyor artık. yok kokuyormuş, yok çirkinmiş. kimsiniz ya siz?
Güzel olanını ben de pek görmedim. Binde bir falan denk geliyor güzel olanı bunların.
Türk kızlarından çok da bi farkları yoktur. Üniversitede hiç beklemediğiniz tipler kürt çıkabiliyor ya da kürt beklediğinin başka bir şey çıkması gibi.
Erkek severler için idealdir.

(bkz: Erkeksi kızlar)
böylelikle selia nın kürt kızı olduğunu öğrendik.
Ahahahahah. Çok komik. Dingil.

Normal kızlardır. Hani iki eli iki kolu iki bacağı olan. Öyle bi ayrı gayrıları yok.
Bu kızlardan tekmeyi yiyen burda ağlıyor vay arkadaş.
Namus yönünden Türk kızlarına on basarlar evet şimdi siz Kürt kızlarının kaşlarıyla dalda geçin faşist pislikler.
görsel
(bkz: killi dul)
Valla akraba evliliği falan değilse taş gibi oluyorlar.