bugün

küfür ve tokat yemesi muhtemeldir. hayır ırkçı değilim herhangi bir ırk diğerinden üstün değildir. fakat kürt üfusuun yoğun olduğu bir yerde büyüdüm kültürlerini biliyorum.
Acaba bu başlığa ne yazılacak diye merak ediyordum 20 dkdır nitekim beklediğim gibi oldu. Başlığı mantıklı bulmadım ya alay etmek ya da insanların verdiği tepkiyi görmek için girilen başlıktır ama kürt kelimesini görür görmez kusulan nefret manidardır. Eğer bu yorumları yapanlar ergense henüz reşit olmamışlarsa bi şey demiyorum zamanla okuyarak araştırarak bi şeylerin farkına varacaklardır. Fakat belli bi yaşa gelmis eğitim seviyesi yüksek insanlarsa onlara şunu söylemek istiyorum: her kürt kelimesini gördüğünüzde nefretinizi kininizi alay etmeye çalışarak gösteriyorsunuz, kürtle eşeği, maymunu yan yana koyuyorsunuz, kürtlerin henüz evrimleşmediğini söyleyenler oldu aranızda, kürtleri insan olarak saymayanlar var içinizde, soruyorum kürtler ne yaptı size. Mesela pkk mı, mesela pkksa bütün kürtlerin pkkyı desteklediğini mi sanıyorsunuz, pkkyi destekleyen kürtlerin pkknın tüm faaliyetlerine eyw dediğini mi sanıyorsunuz, sizin paşalarınız, iyi çocuklarınız, beyaz toroslu kahramanlarınız infazlar yaparken hangi kürt sizi onlarla aynı kefeye koydu, türkler böyledir türkler şöyledir denildi mi hiç. Siz böyle yapmaya, bu nefreti kusmaya devam ettikçe kürtler sizden o kadar uzaklaşacaktır. Siz siyasi görüşünü, inanclarini bilmeden sırf kürt diye birini aşagilarsiniz gün gelir o nefretin içinde bogulursunuz
http://galeri7.uludagsozl...3%A7i-vs-barzo_303061.jpg
Az önceki fotoyu paylaşan ergenusun fotodaki şahsın m.ö 1 milyon yıl önce yaşadığı tahmin edilen homo habilis türüne mensup oldugu ve afrika dolaylarında yaşadiklari bilim dünyasinda kabul görmüs bi görüştür. Okuma yazmayı sökünce gel yeğen sana anlatacaklarim var *
(bkz: mağara adamı bunu beğendi)
Sağda, solda kürtler şöyle, kürtler böyle deyip iş kadınlığını keşfedip bulutların üstünde uçmaya gelince Kürt erkeğine kul köle olan Türk kızıdır.
Orta asya bamyasından sonra mezopotamya'nın patlıcanını tatma şerefine erişecek olan kızdır.
Birilerinin bi taraflarıyla yazdığı doğruluğu asla ispatlanmayacak olan hede. Kulaklarınızı çınlatmamız hoşunuza gidiyor anlaşılan. Zevkle.
türklüğünü hissetmesin diye yoğun çaba gösterilir,üzerine titrenir.